26 Yıldır Türkiye’de medyum mesleği ile binlerce kişinin her türlü sorununu çözen, havas ve gizli ilimler üstadı Medyum Oğuz Hoca sizlerin bütün sorunları için hizmetinizde.

Telefon: 0 541 947 18 70
 

Medyum Oğuz

SİZLERİN MEDYUMU MEDYUM OĞUZ HOCA

Sevgili kardeşlerim web siteme hoş geldiniz. Artık köşe bucak medyum aramanıza gerek yok. Türkiye’nin en iyi medyum hocası Medyum Oğuz Hoca Sizlerin Medyumu var. Sorunlarınız için Medyum Oğuz Hoca var. Aşk ve bağlama tılsımı, ayrılanları birleştirme, büyü çözümü ve büyü bozumu, gizli ilimler çalışmaları, cin ve cin musallatlarının giderilmesi başlıca çalışmalarımdır. Allah’a ve kullarına kötülük yapmadan daima sizlerin iyiliği ve sorununuzun çözümü için çalışıyorum. Allah’ın bana verdiği ilmini sizlerin problemlerinin ortadan kalkması için kullanıyorum.Medyum Oğuz Hoca olarak yıllardır havas ilmi ve gizli ilimler üzerine çalışmalarda bulundum. Rukye usulu tedavi ile bir çok hastamın şifa bulmasını sağladım.

Medyum Oğuz Hoca Aşk ve Bağlama işlerinin uzmanıdır. Sevgiliniz sizi terk mi etti, büyüden mi şüpheleniyorsunuz biten aşkınızı tekrar tazelerim, ayrılmış sevgilinizi tekrar geri döndürürüm. Medyum Oğuz Sevdiğiniz size yüz vermiyorsa bir takım havas ilmi çalışmaları sonucunda sevgilinizin sizi sevmesini sağlarım. Herşey ilk gün kü gibi olur.
Ayrılanları birleştirmek ve sevdiğinize kavuşmanız için aşk bağlama vefkleri, muhabbet vefkleri, bağlama tılsımları hazırlıyorum. Buradan binlerce kişinin ayrıldığı eşini, sevgilisini tekrar birleştirdiğimi beyan ederim.
Medyum Oğuz Hoca; Kaderinizde ne hayırlı ise Allah (cc) onu sizlere nasip etsin.

Medyum Oğuz Hoca Büyü ve Büyü Çözümleri

Medyum bir kişiye büyü yapıldığını öncelikle yaptığı bakımlar esnasında bilebilmelidir.
Aksi halde bakım yapıp sorunu bilemeyen medyum hoca ve medyumlar,dan kimseye fayda gelmez.
Medyum Oğuz ; Büyü insanların arasına gizlice sokulur.
Hiç ummadığınız kişiler size büyü yapabilir.
Bu zamana kadar bir çok büyüyü çözdüm.
Büyünün kendine göre çeşitleri vardır.
Ak büyü, Kara Büyü, Kırmızı Büyü diye üç kola ayrılır.
İki kişinin arasını bozmak için yapılan büyüler vardır, yumurta ve domuz yağı büyüsü, kaşık büyüsü, sabun büyüsü ve papaz büyüsü en çok bilinen kara büyülerdir.
Bu tür kara büyüleri büyücü medyum cinci hoca diye tabir ettimiz Allah’a şirk koşan şeytana köle olan insanlar yapmaktadır. Allah hepimizi büyücü ve cinci hocaların şerrinden korusun. Bir insana büyü yapılmışsa ve çözülmediyse bu büyü insanı öldürebilir. Öyle büyüler vardır ki insan aklını kaybeder. Allah’ın bize bahşetmiş olduğu ilmiyle ve öncelikle Allah’ın izniyle Medyum Oğuz Hoca ’nız olarak çözemeyeceğim büyü, bozamayacağım büyü yoktur. Etkisini hemen gösterir.
Eşinizle, sevgilinizle kavgalarınız varsa düzelir, sevgilinizden büyü yolu ile ayrıldıysanız büyü çözüldükten, bozulduktan sonra tekrar birleşirsiniz. Medyum Oğuz; çalışmalarımı Kuran ilimlerinden olan havas ilmi ile yapıyorum. Burada Tarot, Rüya tabiri, Fal, Astroloji gibi konulardan bahsetmek istemiyorum çünkü bu tür bilgilere her yerden ulaşabilirsiniz. Zaten medyum olarak bizim amacımız insanlara yardım etmektir. Yoksa ben hocayım diyen kimse bu tür işlerle uğraşmaz.
Allah’ın verdiği bilgiyi doğru yolda kullanmak medyumlar ve medyum hoca ‘nın en önemli görevidir.
Sorunlarınızın ve Sizlerin Medyumu Medyumu Oğuz Hoca Allah’ın kendisine verdiği ilmi sizlere hizmet için kullanmaktadır. Allah’ın rahmeti hepimizin üzerine olsun. Unutmayınız yer gök dua üzerine kuruludur. Allah istemezse bir yaprak bile oynamaz.

MEDYUM, MEDYUMLAR

Yer Gök Dua Üzerine Kuruludur. Bakır levha ile bağlama celbi, acı biber yakma ile yapılan bağlama çalışmaları ve sevgiliyi geri getirmek için kullanılan binlerce bağlama çalışmaları, geri getirme çalışmalarının üstadı Medyum Oğuz Hoca.
Medyum, Medyumlar
Değerli kardeşlerim gün geçtikce bana ulaşan kardeşlerimizin ortak sorunu ortada herhangi bir sebeb yokken aniden patavatsız bir şekilde Sevgilisinden, Nişanlısından, Eşinden Ayrılmaları ve büyüye maruz kalmaları. Beni arayanların Medyum Oğuz Hoca’m üzerimde büyü varmış şu medyum hoca ya para kaptırdım ama sonuç alamadım gibi diğer medyum ve medyumlar tarafından sadece paraları alınmış fakat hiç bir işi yapılmamış olan insanlarımıza sesleniyorum tüm sorunlarınız için Allah’ın izniyle Medyum Oğuz Hoca olarak buradayım.
Medyum Oğuz; Dünya’nın neresinde olursanız olun Allah’ın izniyle sorunlarınıza çözüm yolu bulup sizlere ulaştırıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Türkiye’nin En İyi Medyum Hocası

Tüm sorunlarınız için Medyum Oğuz Hoca sizleri bekliyor. Sorunları, sıkıntısı olan kardeşlerim Sizlerin medyumu Oğuz hoca ile dertlerinize Allah’ın izniyle derman bulacaksınız. Artık köşe bucak medyum, medyumlar, hocalar, falcılar gezmenize gerek yok sizi huzursuz eden ve aşk, iş, kısmet, büyü sorunlarınız için Medyum Oğuz var.
Sizlerin Medyumu Oğuz Hoca tüm sorunlarınız için yanınızda. Yıllardır havas ilmi ve gizli ilimler üzerinde çalışmalar yaptım ve küçüklükten beri gelen manevi özellikler sayesinde sorunu olan insanlarımıza çözüm yolu bulup yardım etmekteyim. Lütfen ciddi ve önemli sorunlarınız için iletişim kurun zamanımız değerli sorunlu olan kardeşlerimizin telefonlarını bekliyorum. Tüm sorunlarınız için yanınızdayım. Saygı ve Sevgilerimle Dua ile kalın.

Telefon: 0 541 947 18 70 & E-Mail: medyumoguzhoca@gmail.com