Connect with us

Ak Büyüler

Ak Büyüler

blank

Published

on

Ak Büyü Çeşitleri

Ak büyüler genellikle iyi bir amaç için uygulanan büyülerdir. Bu büyüleri insanlar kısmet açmak, bereket ve nazar gibi durumlar için kullanmaktadırlar. Fakat ak büyülerin yapımı diğer büyülere göre çok daha kolay ve etkileri de çok daha kolaydır. Ak büyü etkisi kolay olduğu için genellikle kişiler büyü yöntemini kendileri uygulamaya çalışmaktadırlar. Fakat büyünün yapımı ne kadar kolay olsa da kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi de belli bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmelisiniz. Medyum büyüye gittiğinde hiçbir şekilde siz büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

Ak Büyü Ne İçin Yapılır?

Ak büyüler insanların kendileri için iyi niyetle kullandıkları büyülerdir. Kişilerin üzerinde sürekli olarak nazar var ise nazarı önlemek için ya da bereketi arttırmak için, kısmet açmak için büyü yöntemi kullanılmaktadır. Her ak büyünün yapımı birbirinden çok farklıdır. Her büyünün yapımı için farklı bir yöntem uygulanmaktadır. Bu büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz ve kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Ak büyü uygulanması kolay olan büyüler olsa da zararlarını görebilirsiniz.

Ak Büyü Çeşitleri

Ak büyülerin pek çok farklı yapım amacı ve çeşidi vardır. Ak büyü nazar için yapılıyor ise medyum kişi üzerine bir muska yazacaktır. Bu muskayı kişi sürekli olarak üzerinde taşıyacaktır. Bu şekilde kişinin yıldızı yükselecektir ve kısa süre içerisinde kişinin üzerindeki nazar ortadan kalkacaktır. Bu şekilde kişiye artık nazar değmez. Bu ak büyü sayesinde nazardan kendinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca kısmet açmak için de ak büyü yapıldığında gene muska yazılır ve kişi gene bu muskayı üzerinde taşıması gerekmektedir. Ak büyü kısmet açmak için kullanılıyor ise kişi kısa sürede bu büyü sayesinde artık hayatının aşkını bulacaktır. Büyü sayesinde kişi kısa sürede sevdiği kişi ile birlikte olacaktır. Ak büyü ayrıca bereket için de uygulanmaktadır. Bereket için büyü uygulandığında gene bir muska yazılır. Bu muskanın kişilerin mutfağında bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde bereket büyüsü kişilerin evinde durduğu sürece etkileri sürmeye başlayacak ve kısa süre içerisinde kazandığı para daha bereketli olacaktır. Ak büyüler bu gibi kolay amaçlar için farklı şekillerde uygulanmaktadır. Bu büyüleri internetten okuduğunuz bilgilere göre siz yapmaya kalkmamalısınız. Muska yazma işlemi sırasında medyumlar mutlaka üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden si büyü yapmaya kalktığınızda artık tamamen büyünün etkisi ve üç harflilerin etkisi sizin üzerinizde olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyüyü medyuma giderek yaptırmalısınız. Bu şekilde siz büyüden zarar görmeyeceksinizdir.

Ak Büyü Tesir Süresi Nedir?

Ak büyülerin gücü diğer büyülere göre daha hafiftir. Yapımı kolay olan bu büyünün tesiri de diğer büyülere göre daha kısa sürecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekir ve belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde Ak büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkisi de sürmeye devam edecektir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün etkisi kişiler üzerinde durmaz ve kısa süre içerisine kişiler büyünün etkisi altından çıkacaklardır ve gene aynı sorunları yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresine önem vererek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için de kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğinizde gene bir muska yazılacaktır. Bu muska büyünün yapılış amacına göre yazılır. Bu şekilde büyünün gene aynı etki ile kişiler üzerinde tesirinin devam etmesi sağlanacaktır. Ak büyülerin mutlaka ara ara yenilenmesi şarttır. Aksi taktire büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır.

Ak Büyüler Nasıl Bozulur?

Ak büyülerin bozulması için kişiler mutlaka gene medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğinizde büyülü muskayı da mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Medyum bu muskayı dualar okuyarak açar ve üç harflilerin de yardımı ile büyüyü bozmaktadır. Büyü bu şekilde bozulduktan sonra kişi üzerinde hiçbir etkisi kalmayacaktır. Kişi Ak büyü etkisinden çıkacağı için kısa süre içerisinde normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Büyü bozulduğu için kişinin nazar problemi var ise bu problem gene devam edecek, bereketsizlik olacak ve kişini kısmeti gene kapanacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişiler hiçbir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamayacaklardır. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Ak Büyüleri Yaptırmak Günah mıdır?

Ak büyüler kolay büyülerdir ve iyi niyet ile yapılan büyülerdir. Fakat büyüler iyi bir amaç için bile yapılmış olsa hiçbir şekilde büyü yöntemini siz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmak en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemlerini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka normal yollar ile amacınıza ulaşmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınızda amacınız iyi bile olsa mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka büyüden etkilenecek ve günaha gireceksinizdir. Doğal yollarla amacınıza ulaştığınızda hiçbir şekilde zarar görmezsiniz. Ak büyü ne kadar kolay bir büyü olsa da aynı zamanda tehlikelidir de. Büyü yapımında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kısa süre içerisinde bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bu yüzden büyüden korunmanız da gerekmektedir.

Ak Büyüden Korunmanın Yolları

Ak büyülerden ve büyünün tehlikelerinden korunmak için mutlaka medyuma gittiğinizde bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma büyüsü için medyum size bir muska yazacaktır. Bu muska sayesinde siz büyünün bütün olumsuz etkilerinden korunacaksınızdır. Bu şekilde büyü sizi hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyecektir. Ak büyü etkilerinden korunmak için mutlaka kişinin bu koruma muskasını da üzerinde sürekli olarak taşıması gerekmektedir. Bu muskayı hiçbir şekilde üzerinizden ayırmamalısınız. Ancak bu şekilde büyü sizi koruyacaktır.

Ak Büyülere Ek Büyüler

Ak büyüler kolay büyüler oldukları için mutlaka ek olarak bazı büyülerin yapılması gerekmektedir. Bu ek büyüler ana büyünün gücünü arttıracaktır ve çok daha güçlü bir şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Ak büyü ana büyüsüne ek olarak uyumlu bir büyü seçmeniz gerekmektedir. Kısmet açma büyüsü için mutlaka ekstra kolay aşk büyüleri uygulamalısınız. Bu şekilde büyü çok daha güçlü bir hale gelecek ve sonuca daha kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Bereket büyüsü için ekstra olarak şeker büyüsü tuz büyüsü gibi bereketi arttıran ek büyüler yaptırabilirsiniz. Bu şekilde berekete daha hızlı bir şekilde ulaşacaksınızdır. Bağlayıcı büyüler yapıldığında ana büyünün sürekli olarak yeniletilmesine de gerek kalmaz. Bu şekilde büyünün gücü çok daha büyük olacaktır ve özellikle tesirini sürekli olarak kontrol etmek zorunda kalmayacaksınızdır. Bu şekilde büyü çok daha tesirli ve  güçlü hale gelir. Büyü yapımında sadece ana büyüye ek olarak seçtiğiniz büyünün uyumlu olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bu bağlayıcı büyülerin hiçbir şekilde etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden seçeceğiniz ek büyüye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde ana büyünün gücünü arttırabilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending