Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Ne İşe Yarar?

İnsanlar günlük yaşamların da istedikleri şeye ulaşamadıklarında büyü gibi doğa üstü güçlerden yardım alarak amaçlarına ulaşmaya çalışmaktadırlar. Büyü yönteminin gücü çok büyüktür. Bu yüzden de çok dikkatli olunması gerekmektedir. Evet büyü ile amacınıza ulaşabilirsiniz fakat bu yöntemden siz de zarar görebilirsiniz. Bu yüzden bu yöntemi kullanırken çok dikkatli olmalısınız. İnsanlar büyü yöntemlerini genel olarak sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında kullanmayı tercih etmektedirler. Bu yüzden genel olarak en çok tercih edilen büyü yöntemi aşk ve bağlama büyüleridir. Bağlama büyüsü gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini gösterir ve sevdiğiniz kişinin kalben size bağlı biri haline gelmesini sağlamaktadır. Bağlama büyüsü gibi güçlü büyüleri asla tek başınıza uygulamaya kalkmamalısınız. Bu büyülerin yapımında genelde üç harfliler kullanılmaktadır. Buda sizin de zarar görebileceğiniz anlamına gelir. Büyü yöntemini kendiniz uygulamak yerine mutlaka medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.  Bu şekilde büyünün olumsuz yönlerinden etkilenmezsiniz. Medyum sizi büyünün zararlarından korumuş olacaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyülerinin çok fazla çeşitleri vardır. Yapım şekilleri birbirlerinden çok farklıdır ve bu yüzden bağlama büyülerinin güçleri de birbirlerinden farklıdır. Bağlama büyüsü yapımı için medyumlar düğüm büyüsü, urgan büyüsü, kilit büyüsü gibi farklı yöntemleri denemektedirler. Muskaya yazma yöntemi en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Bunun için medyum bir muskaya bağlama büyüsünü yazar ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi yazılarak büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanmalıdır. Bu şekilde muska kişiye yakın oldukça etkileri kişi üzerinde görülecektir. Bağlama büyüsü yapımı için diğer yöntemleri de tercih edebilirsiniz. Bu büyülerin hepsinin uygulanması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü en kuvvetli bağlama büyülerinden biridir.  Bu büyünün yapımı için medyum bir ip kullanır. Bu ip üzerine çeşitli düğümler atılır ve her düğüm için büyü yapılacak olan kişinin ismi de söylenir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra bu düğümlü ipin mutlaka büyü yapılan kişinin evinde yatağının altına saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkili olacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kişi artık tamamen sizin etkiniz altına girecektir. Bağlama büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkisini gösterir. Bu düğüm büyüsü ile kişinin kalbini kendinize bağlayabilirsiniz ve kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Urgan Büyüsü

Urgan büyüsü de düğüm büyüsüne benzer bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için bir urgan üzerine medyum 42 adet düğüm atar. Her düğüm kişinin kalbinin size bağlanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde kişi tamamen size bağlı bir hale gelecektir. Urgan büyüsü tamamlandıktan sonra kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini gösterir ve kişi size aşık olacaktır. Eğer bu urgan bulunur ve üzerindeki düğümler çözülür ise kısa süre içerisinde büyünün etkileri de ortadan kalkacaktır. Bu yüzden büyüyü saklarken çok dikkatli olmalısınız ve kimsenin bulmamasına dikkat etmelisiniz. Bağlama büyüsü bu şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü de kuvvetli bağlama büyülerinden biridir. Bu büyü bir asma kilit üzerine yapılır. Asma kilit üzerine büyülü sözcükler söylenir ve daha sonra kilit kitlenir. Kilit kitlendikten sonra mutlaka bir suya atılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde bu Bağlama büyüsü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisine girdiği andan itibaren artık size karşı duyguları olacak ve sizi sevecektir. Bu şekilde kilit büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyülerinin Belirtileri

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi tamamen farklı bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Artık kişi kendi düşüncelerini ve duygularını kontrol edemez hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da artmaya başlar. Artık kişinin gözü sizden bir başkasını göremez hale gelir. Bu yüzden kişi tamamen kalbi ile size bağlanmış olacaktır. Ayrıca büyü yapılırken üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verecektir. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden Bağlama büyüsü kısa süre içerisinde kişi üzerinde etki eder ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise tamamen büyünün etkileri ortadan kalkacağı için kısa süre içerisinde kişi normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden de kişi artık sizi sevmediğini anlayacağı için sizi terk edecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini ve tesir süresinin uzatılmasını sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişinin hala sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü tesir süresinin yeniletilmesi için mutlaka medyuma gittiğinizde büyü en başından itibaren yapılacaktır. Büyü bu şekilde tekrar edildikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Kişi gene büyünün etkisi altına gireceği için eskisi gibi size aşık olacak ve bu şekilde hareket etmeye devam edecektir. Fakat büyünün mutlaka tesir süresine çok dikkat etmeli ve bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmayacağı için kişi olup bitenin fakrına varacak ve üzerinde büyü olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden de kişi büyüden korunmak için önlemler alabilir. Bu sebeple mutlaka büyünün tesir süresinin bitmeden önce yeniletilmesi şarttır. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerinde devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü gibi güçlü büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyünü bozulmasını sağlamak için üç harflilerden yardım alır. Bu varlıklar kişiler üzerindeki büyünün etkisinin tamamen ortadan kaybolmasını sağlayacaklardır. Büyünün etkileri kişi üzerinden kalktıktan sonra kısa süre içerisinde kişi normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Kişi tamamen gene eskisi gibi davranacağı için sizi de sevmediğini anlayacak ve kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bağlama büyüsü bu şekilde bozulmaktadır. Bu şekilde kişi üzerinde büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmak son derece günahtır. Hiçbir şekilde insanlar büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı denememelidirler. Aksi taktirde bu kez büyünün etkisi altına sizde gireceksinizdir. Büyü sizi de etkilemeye başlar ve içine çekecektir. Siz bu durumun farkına bile varmayacaksınızdır. Bunun yanı sıra dinimize göre büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bağlama büyüsü kullandığınız taktirde mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Büyü yöntemi yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınızda çok kötü durumlar ile karşı karşıya geleceksinizdir.

Bir cevap yazın