Geri Getirme Büyüsü

Terk Edeni Geri Getirme Büyüsü

Büyüler insanların amaçlarına ulaşabilmek için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Büyü yöntemini kullanarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Fakat büyüler aynı zamanda güçleri ile aynı oranda tehlikelidirler de. Bu yüzden büyü uygulanması sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Güçlü büyülerden biri olan geri getirme büyüsü yapımından çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu büyü ile sizi terk eden sevgilinizi ya da eşinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi tekrar sizi sevecektir ve onunla birlikte mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Büyü gücü büyük olduğu için hemen etkisini gösterecektir. Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacaksınızdır. Sadece büyünün yapım işlemleri sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yanlış bir şekilde uygulanır ise bütün gücünü sizin üzerinize çekecektir ve bu yüzden de siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için iyi bir medyuma giderek büyünün medyuma tarafından yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi de içine çekecektir.

Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Geri getirme büyüsü yapımı için pek çok farklı yol vardır. Medyuma gittiğinizde kişinin size geri dönmesi için en etkili yol muska yazmaktır. Medyum üç harflilerin gücünü kullanarak kişinin size geri dönmesi için bir muska yazar. Bu muskayı kişinin evinde bir yere sakladığınızda daha kısa süre içerisinde etkilerini gösterecektir. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verirler ve kişi artık sürekli olarak sizi düşüneceği için tekrar sizi sevecek ve size geri dönecektir. Bu şekilde muska yolu ile sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Fakat mutlaka büyü yapıldıktan sonra muskanın açılmamasına ve kaybolmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyü etkisini kısa süre içerisinde kaybedecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Bu geri getirme büyüsü aynı zamanda kişinin özel eşyası üzerine ya da fotoğraf üzerine de uygulanabilmektedir. Bunun için medyum bu eşya üzerine büyülü sözcükleri okur. Daha sonra bu eşyanın tekrar kişinin evinde fark ettirilmeden geri konması gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Büyü etkisini bu şekilde kişi üzerinde gösterdiğinde kişi de sizi anında geri dönecektir.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünecek kişinin kafasında sürekli olarak sizinle alakalı anılar canlanmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyü yöntemi ile kişi kısa süre içerisinde gene size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Kişinin bu duyguları her geçen gün daha da artacak ve kısa süre içerisinde size gelerek sizi sevdiğini söyleyecek ve size tekrar geri dönecektir. Bu şekilde sizi terk eden bir kişinin sizi tekrar sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyü etkisi ile kişi eskisi gibi size aşık olacağı için eski ilişkinize tekrar kavuşmuş olacaksınızdır. Bu geri getirme büyüsü etkileri kişi üzerinde bu şekilde sürmeye devam edecektir.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Geri getirme büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır bu yüzden de tesir süresi oldukça uzun sürecektir. Büyünün yapım şekline göre bu tesir etme süresi de değişecektir. Eğer muska yöntemini kullanırsanız büyü çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkili olacaktır. Büyünün etkisi uzun olsa bile sonsuza dek sürmeyeceği için kısa süre içerisinde tesirinin kontrol edilip yeniletilmesi gerekmektedir.  Bu şekilde büyü yeniletildiğinde etkileri de kişiler üzerinde devamlılık kazanacaktır. Büyünün etkisinin yenilenmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Siz hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden bu kez siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu geri getirme büyüsü gene medyuma gidilerek en başından yapılarak yeniletilir. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişi de büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyü kişi üzerinde gene aynı şekilde etki ettiğinde kişi gene sizi sevecektir. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden de kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Eğer kişi artık size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa süre içerisinde büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacak demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi sizi sevecektir. Büyünün aynı zamanda kişi üzerindeki tesiri bitmeden önce yeniletilmesini de sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünü etkisi içinden çıkıp üzerinde büyü olduğunu anlayabilir. Bu durumda da kişi büyü için önlem alacaktır ve büyüyü yenilemeye kalksanız bile bu kez kişi üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün bozulması için ilk olarak muska açılır ve içindeki büyü etkisiz hale getirilir. Eğer büyü kişinin eşyası üzerine yapıldı ise bu işlem eşya için tekrar edilir. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki büyü etkisi tamamen ortadan kalkmaz. Yavaş yavaş kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü etkisini tamamen kişi üzerinden yitirdiğinde kişi kendini toparlar ve artık kendi iradesi ile hareket edeceği için sizi gene terk edecektir. Bu geri getirme büyüsü bozulduktan sonra sevdiğiniz kişiyi gene kaybedeceksinizdir. Bu büyü üç harfliler ile birlikte uygulanan bir büyü olduğu için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyebilirler. Bu yüzden de size bu işlem sırasında musallat olabilirler. Bu yüzden kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden ve bu varlıkların gücünden korumak için mutlaka medyuma gittiğinizde bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız. Muskayı üzerinizde taşıdığınız sürece hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır. Aksi bir durumda büyülü muskayı çıkarttığınızda büyünün olumsuz etkilerini direk kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Bu şekilde büyüden korunabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini bir insan kullandığında mutlaka cehennem ile cezalandırılacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler dinden çıkmış sayılırlar. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz ve büyü yönteminden uzak durmalısınız. Eğer amacınıza ulaşmak istiyorsanız da büyü yerine doğal yolları denemelisiniz. Sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi ve tekrar sizi sevmesi için büyü yerine ondan özür dilemeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde normal yollar ile kişini sizi tekrar sevmesini sağladığınızda sizin için daha iyi olacaktır ve kişi de sizi gerçekten sevecektir. Bu geri getirme büyüsünü kullandığınızda kişi size geri dönecektir fakat bu dönüş sadece büyünün tesir süresi boyunca olacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir durumla da karşılaşmamak için doğal yollar ile sevdiğiniz geri döndürmek sizin için daha iyi olacaktır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı asla tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu gibi bir yöntemi kullandığınızda mutlaka sizde büyüden etkileneceksinizdir. Ayrıca dinimizce de en büyük günahı işlemiş olacaksınızdır.

Bir cevap yazın