Karı Koca Ayırma Büyüsü

Karı kocayı birbirinden ayırmak için birden fazla mistik yöntem bulunsa da büyü yapmak içlerinde en fazla etkili olan yöntemdir. Ama büyülerin bazı tehlikeli yönleri bulunmaktadır. Gerçek hayata ve işleyişe direkt olarak etki yaratmasından kaynaklı olarak doğal akışı bozmakta bu da bazı fedakarlıklar gerektirmektedir. Karı kocayı ayırma büyüsü çiftler arasında yapılan en sık büyülerden biridir. Bu büyü için öncelikli ihtiyacınız tabi ki alanında uzman bir medyumdur. Ama aradığınız medyum gerçekten psişik güçlere sahip olan ve sizlere boş vaatlerde bulunmayan bir kişi olmalıdır. Bu nedenle iyi bir piyasa araştırması yapmanız gerekmektedir. Sizleri birden fazla kez yanına çağıran her şeyi parça parça isteyen ve her seans için ayrı ücret isteyen medyumlardan kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Aksi takdirde aylarca medyum yolu tutar binlerce TL paranızdan olursunuz. Bu nedenle ilk uyarı olarak medyumları iyi seçmeniz gerektiğinden bahsetmiş olalım. Karı kocayı ayırma büyüsü yaptırmak için evvela yapmanız gereken şey büyü konusunda kesinlikle kararlı olmanız gerekmektedir. Bir büyü yapıldıktan sonra bozulması gerçekten uzun zaman almakta ve bu hem size hem de büyü yapılan kişilere ciddi zararlar vermektedir. Bu nedenle karar bu işe başlamanın ilk aşamasıdır. Kesin bir karara vardıktan sonra medyum arama işlemlerine başlayabilirsiniz. Hemen büyü nasıl yapılır bir de ona bakalım.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü yapmak için öncelikle çiftlerin çocukları var mı kaç yıldır evliler kaç çocukları var dışarıdan mutlu görünüyorlar mı gibi soruları medyum sizlere bir bir sıralayacaktır. Tabi ki her büyüde olduğu gibi Karı kocayı ayırma büyüsü için de bir tılsım bulunmaktadır. Bu tılsımı 27 kez tekrarlamanız gerekmektedir. “Ya melamiyanan” adı verilen bu tılsım mistik güçlerden yardım istediğiniz anlamına gelmektedir. Büyü yapılma aşamasında ayrılmasını istediğiniz çiftin adını boş ve temiz bir kağıda yazdıktan hemen sonra 27 kez 27 gece aynı saatte mum ışığında tılsımlı sözcükleri atlamadan şaşırmadan aynı ses tonunda okumanız gerekmektedir. Bu tılsım aşağıda verilen sözcüklerden meydana gelmektedir.

 • Melamiyanan için
 • Ağlayın için
 • Birbirinden ayrılsın
 • Ve olsunlar o biçim
 • Kalem kâğıdı yazar
 • İçimde derdim azar
 • Melamiyanan sihri
 • Kavuşmaları bozar
 • Ne kalp kaldı ne akıl
 • Onları bağlayan kıl
 • Ey ayırma büyüsü
 • Benim için yan yakıl
 • Şifa bulsun gönüller
 • Bitsin sahte sevenler
 • Sevdalar sona ersin
 • Başlasın biz dövenler.

 Bu tılsımı isimlerin altına yazdıktan hemen sonra kağıdı ikiye katlayarak bir sayfasına şu diğer tılsım yazılır:

“Kaderin sırrı, insan aklının ve idrakinin ihata sınırlarının haricinde ve insan zekasının fevkindedir. Melamiyanan, insanları birbirinden soğutup kısa ve uzun vadede onların kalplerine hükmeder ve onların ebediyen ayrılmasına aracılık eder. Bu sır, eskilerin kadim sırrı ve bilgilerin esrarı içerisindedir ve hüddamü`l-firak dışında hiç kimse bu sırra vakıf olamaz.”

Daha sonra ise ikiye katlanan kağıdı tekrar ikiye katlayarak bir yüzüne verilen üçüncü tılsım yazılır:

 • ” Kalem ve iki kağıt
 • Bunlar sevdaya ağıt
 • Ey sevgili görevli
 • Aralarını dağıt.
 • Kuyudan su çekenler
 • Tarlaya yem ekenler
 • Kaldırın bu tılsımı
 • Gözyaşını dökenler.”

Tüm bu işlemler sadece bir kere yazılır ama tılsımlar 27 gece boyunca her gece aynı saatte okunur. Böylece kişiler her gece birbirlerinden uzaklaşır ve bir daha eskisi gibi olamazlar. Çocukları var ise yanlarında kavga ederler. Yok ise bir daha aynı yatağa hiç girmezler. Bir süre sonra da evlilikleri biter.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsünde 27 Neden Önemlidir?

Her tılsımın kendine ait bir sayısı ya da rakamı bulunmaktadır bu nedenle o tılsımlar o sayıya ya da rakama uygun olarak yapılmaktadır. Karı kocayı ayırma büyüsü yapılırken kullanılan Hüddam Melamiyanan tılsımı için 27 sayısı uğurlu sayıdır ve büyüyü bu sayıya ve bu tılsıma göre yaparız. Ama bu tılsım oldukça tehlikeli ve güçlü bir tılsımdır. Bu nedenle bu tılsımla yapılan büyüleri medyumların yapması tavsiye edilir. Nedeni ise normal bir insanın bu tılsıma karşı koyması ya da onu kontrol edebilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle de büyü yapan kişiye musallat olabilir ya da o kişiye zarar verebilir. Bu nedenle bu tılsım ile yapılan büyüleri evde kendiniz yapmamaya özen göstermelisiniz. Büyü yapılırken eğe medyumun yanında bulunuyorsanız asla korkmamalı ve iradenizde geçiş vermemelisiniz. Yoksa etkisi altında kalabilir ve uzun süreli zararlar görebilirsiniz. Tamamen kararlı olmadan bu tarz tılsımlı büyülerden olabildiğince uzak durmanız hem sizin için hem de yakın çevreniz için önem arz etmektedir.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Oldukça meşakkatli bir yapım aşaması bulunan Karı kocayı ayırma büyüsü bozmak için zaman oldukça önemlidir. Kişiler her gece birbirilerinden uzaklaştıklarından ne kadar erken geriye dönülür ise büyüyü bozmak o derece kolay olacaktır. Ama diyelim ki siz bunu yaptıktan baya bir süre sonra pişman oldunuz ve büyüyü bozmak istediniz? Bunun için öncelikle bir güzel gusül aldıktan hemen sonra 20 rekât tövbe namazı kılmanız gerekmektedir. Allah’a sizi affetmesi ve bu büyünün bozulması için yalvarmanız gerekmektedir. Daha sonra ise büyü yaparken kullandığınız kâğıdı tersine açarak her açma işleminde 20 felak 20 nas suresi okumanız gerekmektedir. Bu işlemi 27 gece boyunca her gün aynı saatte yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi oldukça dikkatli yapmanız gerekmektedir. Ne kadar çok pişman olursanız büyünün etki süresi de o kadar çok olacaktır. Büyüyü bozmak istediğiniz her gün sabah ezanında uyanıp 20 rekât tövbe namazını kılmanız hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle bu evreye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu aşamalardan sonra kişiler arasında aracı olmalı hatta onlara ne pahasın olursa olsun durumu anlatarak helallik istemeniz gerekmektedir. Kişiler sizleri affettikten sonra aralarındaki buzlar erimeye başlar ve eski aşklarına kaldıkları yerden sağlıklı bir şekilde devam ederler. Sizler de tövbeler ile Allah’ın kudretine sığınırsınız.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Günah Mıdır?

Her büyüde olduğu gibi karı koca ayırma büyüleri de oldukça günah kabul edilmektedir.  Hatta hem peygamberimizin hadislerinde hem de kuranda büyülere karşı ayetler yer almaktadır. Bakara suresinde geçen bir ayette şöyle diyor yüce Allah: “(Ve tuttular) şeytanların Süleyman’ın mülkü üzerine uydurdukları (batıl yalanların) peşine takıldılar. Süleyman kâfir olmadı fakat şeytanlar kâfir oldular. İnsanlara sihri ve Babil’deki iki meleğe, Harut ve Marut’a indirilen şeyleri öğretiyorlardı. “Biz ancak bir imtihanız/dinin için fitneyiz. Sakın küfre girme.” demeden kimseye onu öğretmiyorlardı. Onlardan kadınla kocanın arasını ayıracak (sihri) öğreniyorlardı. Allah’ın izni olmadan o (sihirle) kimseye zarar verecek değillerdir. (Hakikatte) onlara zarar verip faydası olmayan bir şey öğreniyorlardı. Ant olsun ki (o sihri) satın alanın ahirette hiçbir nasibinin olmadığını çok iyi biliyorlardı. Nefislerini karşılığında sattıkları şeyin ne kötüdür. Keşke bilselerdi! (2/Bakara 102).” Bu nedenle hem kuranda hem de hadislerde yasaklanan ve yasaklandığı vurgulanan büyüler bu dünyada size sadece huzursuzluk verirken ahiretinizi tamamen yakmaktadır.

Bir cevap yazın