Nişanlım Bana Nasıl Aşık Olur

Nişanlım ile severek nişanlanmadık. Yani aslında ben onu seviyorum fakat o ailesinin ısrarları yüzünden benimle nişanlandı. Ben istiyorum ki o da gerçekten beni sevsin mutlu bir yuvamız olsun. Ama o her seferinde beni sevmediğini dile getirip duruyor. Artık bu durum canımı öyle çok sıkmaya başlamıştı ki ben de dayanamadım ve medyuma giderek onun üzerine celb yaptırdım. Nişanlım bana nasıl aşık olur dedim ve bana aşk celbi önerdiler. Aşk celbi yaptırdıktan sonra gerçekten kısa zaman sonra nişanlım beni sevdiğini ve bana aşık olduğunu söyledi. Gerçekten şimdi beni seviyor ve çok mutluyum. İyi ki bu celbi yaptırmışım yoksa evlensek bile bu adam beni sevmeyecekti. Celb sayesinde şimdi ikimizde çok mutluyuz.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü en güçlü büyülerden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınız da istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. İnsanlar genelde büyü yöntemini zaten bu amaçla kullanırlar. Bu yüzden pek çok farklı aşık etme büyüsü vardır. Aşık etme büyülerinin tesiri de kuvvetli olduğu için en kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. İnsanlar genelde muska ile aşık etme yöntemini kullanırlar. Bu en güçlü yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullandığınız da kısa zamanda sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır. Bu yöntem için medyum bir muska hazırlar. Bu muska üç harfliler ile birlikte yapılmaktadır. Bu yüzden çok kuvvetlidir. Bu muska hazırlandıktan sonra sevdiğiniz kişinin yastığına bu muskayı iliştirmelisiniz. Bu şekilde muskayı sakladığınız da etkileri görülmeye başlanacaktır. Kişi muskanın ve üç harflilerin etkisi ile artık sizden başak bir şey düşünemez olur. Özellikle geceleri yattığında aklında hep siz olacaksınızdır. Nişanlım bana nasıl aşık olur  bu muska yöntemini kullanabilirsiniz. Muska yöntemi mutlaka işe yarayacak ve nişanlınız size aşık olacaktır. Artık size karşı bambaşka biri olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme

Bağlama büyüsü de aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu yöntemi de kullandığınız da mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Bağlama büyüsü yapımı için bir urgan alınır ve bu urağana sürekli olarak kişinin ismi söylenerek düğümler atılır. Daha sonra bu düğümlü urganı mutlaka büyü yapılan kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı şekilde saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişiye yakın olduğu sürece etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Kişi artık tamamen size karşı hisler beslemeye başlayacak bu büyü sayesinde size aşık olacaktır. Bu büyü yönteminin de gücü çok büyüktür ve tercih edebilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresin dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyü ne kadar güçlü olsa da elbet bir gün tesiri sona erecek ve kişi üzerindeki etkileri sona erecektir. Bağlama büyülerinin de pek çok farklı çeşidi yer almaktadır. Diğer bağlama büyülerini de kullanarak  amacınıza ulaşabilirsiniz fakat her büyünün yapım şekli birbirinden farklı olacağı için tesir süresi de birbirinden farklı olacaktır. Hangi büyü işlemini tercih ederseniz edin mutlaka tesir süresine dikkat etmelisiniz. Tesir süresini yenilettiğiniz sürece büyü etkilerini kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. Bu şekilde tesir süresine dikkat ederseniz sevdiğiniz kişi de büyünün etkisi altında kalmaya devam edeceği için sizi sevecek ve yanınızda olmaya devam edecektir.

Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi

Aşık etme büyüsü tesiri çok güçlü olan bir büyüdür. Bu büyü yöntemi uygulandıktan sonra etkileri uzun süre kişi üzerinde kalır fakat gene de kişinin davranışlarını kontrol etmeli ve tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise kişi de büyünün etkisi altında çıkar ve artık tamamen olup bitenin farkına varacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. İşlemin yeniletilmesi için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğiniz de büyü en başından itibaren tekrar aynı şekilde yapılacak bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecek. Nişanlım bana nasıl aşık olur diyenler mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Kişi büyünün etkisi bitmeye başladığında eski normal hayatına geri döneceği için artık size karşı da çok soğuk davranacak gene kavgalar etmeye başlayacaksınız. Bu yüzden tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi çok önemlidir. Kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkmamalıdır.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşık etme büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa da dinimizde büyü yöntemlerinin kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırlar. Hayattayken de hiçbir şekilde işleriniz yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden sizlere büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve biz de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine sorunlarınızı doğal yollardan çözmeye çalışmalısınız. Böylesi iki taraf için de en iyisi olacaktır. Büyü geçici bir çözüm olduğu için kısa zaman sonra etkileri bitecek ve gene siz aynı sorunu yaşamaya devam edeceksiniz. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Aynı zamanda büyünün pek çok zararı da vardır. Büyü üç harfliler ile birlikte uygulanan bir yöntem olduğu için bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız. Aynı zamanda belli bir süre sonra büyünün etkileri sadece karşı tarafı değil sizi de sarmaya başlayacaktır. Siz de artık büyü etkisi ile hareket etmeye başlayacaksınızdır. Büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Aşık Etme Celbi

Celb yöntemin büyü gibi işe yarayan ve sonuç veren kuvvetli yöntemlerden biridir. İnsanlara bu yöntemi de kullanarak sevdikleri kişiye ulaşabilirler. Medyumlar büyü yerine bu yöntemi çok daha fazla kullanmayı tercih ederler. Celb yönteminin uygulanmasını her medyum gerçekleştiremez. Mutlaka duaları çok iyi bilen bir medyumun bu yöntemi uygulaması gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de dualar ile kişi üzerinde aşk celbi uygulanır. Bu celb uygulandıktan kısa bir süre sonra kişi artık sizi gerçekten sevmeye başlayacak ve duygularını da dile getirecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile celb yöntemi sayesinde birlikte olabilirsiniz. Nişanlım bana nasıl aşık olur diyenler bu celb yöntemini kullanmayı tercih edebilirler. Celb yöntemi kullanılarak da istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Celb işlemi için sadece tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Celb çok daha olay bir yöntem olduğu için tesiri de büyüye göre çok daha az sürecektir. Bu yüzden celb işleminin tekrar aynı medyuma gidilerek sık sık yeniletilmesi gerekir. Ancak bu şekilde işlemin devamlılığını sağlayabilirsiniz. İşlemi tamamladıktan sonra gene aynı şekilde etkilerinin devam etmesini göreceksinizdir. Celb yöntemi büyü gibi zararlı da değildir. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için pek çok zararlı olumsuz durumla karşı karşıya kalabilirsiniz fakat celb işlemi tamamen dualar ile yapıldığı için herhangi bir zararı yoktur. Bu yüzden de medyumlar tarafından daha çok tercih edilen bir yöntemdir.

Bir cevap yazın