Connect with us

Şans Büyüsü

Şans Büyüsü

Published

on

Şansın Açılması İçin Büyü

Büyüler pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Özellikle insanlar aşk ve ayrılık için büyü yöntemlerini kullansalar da bazı büyüler farklı amaçlar için kullanılmaktadır. İnsanların yıldızı düşük ise yıldızlarını yükseltmek için ve kısmetleri açmak, bereket, şans gibi amaçlarla büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Bu tarz büyüler biraz daha yapımı kolay olan büyülerdir. Kolay büyüler oldukları için tesirleri de diğer güçlü büyülere göre biraz daha kısa sürmektedir. Bu yüzden bu büyülerin sürekli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Şans büyüsü insanların günlük yaşamlarındaki şanslarının artması ve her şeyin güzel gitmesi için kullanılan bir büyü türüdür. Bu büyü türü uygulandıktan sonra kişinin hayatı bir anda daha şanslı olarak devam edecektir. Şans büyüsü yapımı ile kolay bir büyü olsa bile mutlaka kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Her büyünün yapımı tehlikelidir. Bu yüzden eğer büyüyü kendiniz yapacaksınız mutlaka dikkatli olmalı ve doğru bir şekilde işlemleri yerine getirmelisiniz. Eğer yanlış bir şey yaparsanız kısa sürede büyünün tüm olumsuz yönleri bu kez sizi sarmaya başlayacak ve kötü yönde büyüden siz etkileneceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Büyüyü medyum yaptığında sizi de büyünün tüm olumsuz özelliklerinden korumuş olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz.

Şans Büyüsü Neden Kullanılır?

Şans büyüsünü genel de günlük yaşamlarında işleri bir türlü yolunda gitmeyen ve kısmetsiz olan kişiler tercih etmektedirler. Bu büyü yöntemini kullanarak insanlar hayatlarının çok daha iyi bir şekilde gitmesini sağlamaktadırlar. Büyü yöntemi ile kişinin şansı bir anda dönecektir ve kısa sürede bütün işleri yoluna girecektir. Bu şekilde kişi artık her konuda şansı açık biri olacaktır. Büyü ile kişi hayatını bir anda düzene sokmuş olacaktır. Şans büyüsü kişiye her anlamda şan getirir. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında kişi çok daha şanslı biri haline dönüşecektir. Bu şekilde kişinin bahtı açılacaktır.

Şans Büyüsü Yapımı

Şans büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde medyum bir kağıt üzerine büyülü sözcükler yazar. Daha sonra bu kağıt üzerine kişinin ismi de yazıldıktan sonra üç harflilerin de yardımı ile büyü muska halinde katlanır. Şans büyüsü bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin sürekli olarak bu muskayı üzerinde taşıması gerekmektedir. Kişi muskayı üzerinde taşıdığı sürece etkilerini görecektir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün etkileri görülmez. Bu yüzden kişinin mutlaka muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde muskayı kaybetmemeli ve açmamalısınız. Eğer kişi muskayı açar ise büyü bozulacağı gibi aynı zamanda büyünün yapımında kullanılan üç harfliler de kişiye musallat olacaklardır. Bu varlıklar büyünün bozulmasını istemezler. Kim muskayı açar ise ona musallat olacaklardır. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde korumaya dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır.

Şans Büyüsü Tesir Süresi

Şans büyüsü kolay büyülerden biri olduğu için tesir süresi de diğer büyülere göre çok daha az olacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Yaklaşık olarak bu büyünün tesir süresi bir ay kadar sürecektir. Fakat büyünün tesir süresi azalmaya başladığında kişi zaten üzerindeki büyü etkisinden bunu anlayacaktır. Kişinin hayatında artık bir şeyler ters gitmeye başlayacaktır ve gene kişi eski hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre geçtikten sonra tamamen etkisi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yeniletildiği sürece etkileri de kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Şans büyüsü yeniletilmesi için kişiler kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için medyuma gittiğinizde tekrardan bir muska yazılacaktır. Bu muska ile eski muskayı yer değiştirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri gene kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Kişi gene bu yeni muska sayesinde büyünün etkisi ile şanslı biri olacaktır. Büyünün mutlaka tesir süresine bakarak bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesine önem vermelisiniz. Aksi taktirde kişinin hayatında gene her şey eskisi gibi olacaktır. Bu yüzden tesir süresi büyüler için çok önemlidir.

Şans Büyüsünü Bozmak Zormu?

Şans büyüsü kolay bir büyü olduğu içi bozulması zor olmayacaktır. Fakat büyüler üç harfliler ile birlikte yapıldıkları için bir büyüyü bozmak ne kadar kolay olsa da tehlikeli olacaktır. Çünkü bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyeceklerdir. Bu yüzden büyünün bozulması için siz işlem yapmaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Hiçbir şekilde büyü yöntemini siz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Şans büyüsü bozulması için medyum muskayı açar ve üzerine dualar okuyacaktır. Bu şekilde ancak büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Büyünün etkileri kişi üzerinden kalktıktan kısa bir süre sonra kişi tamamen normal hayatına geri dönecek ve gene şanssızlıklar peşinde olacaktır. Bu şekilde şans büyüsünün bozulması sağlanır.

Şans Büyüsü Tehlikelimi?

Her büyünün tehlikeleri vardır. Özellikle büyülerin yapımında üç harfliler kullanılıyor ise mutlaka büyük zararlar göreceksinizdir. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı sevdikleri için kısa sür içerisinde size musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu varlıklar size musallat olduklarında sizin enerjiniz ile beslenmeye başlayacaklardır. Bu yüzden giderek enerjiniz düşecek ve sizi yavaş yavaş kendi dünyalarına çekmeye başlayacaklardır. Büyü yöntemini kullanacaksanız eğer mutlaka kendinizi korumak için de bir şey yapmanız gerekmektedir. Bunun için Şans büyüsü yaptırmadan önce mutlaka kendinize bir koruma muskası hazırlamalısınız. Bu koruma muskası sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden ve üç harflilerden koruyacaktır. Bu şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

Şans Büyüsü Günahmı?

Şans büyüsü ve diğer tüm büyülerin uygulatılması en büyük günahlardan biridir. Dinimizde insanlar bu konu ile ilgili olarak sürekli olarak uyarılmışlardır. Büyü yapmak Allah’a şirk koşmak demektir. Bu yüzden amacına büyü yöntemi ile ulaşmaya çalışan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bu yöntem yerine tamamen doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyüler aynı zamanda tehlikeli oldukları için de büyüden mutlaka olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Büyüden etkilenmemek ve günaha girmemek için mutlaka normal yolları kullanarak hayatınızı olumlu yönde değiştirmelisiniz. Şans büyüsü sizin için geçici bir yöntem olacaktır. Büyünün tesiri bittiğinde sizin hayatınızdaki her şey eskisi gibi olacak ve normal hayatınıza geri dönecektir. Bu yüzden büyü yöntemi sizin için tamamen geçici bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanmak yerine hayatınızda yolunda gitmeyen her şeyin sebebini öğrenerek çözüm üretmeyi tercih ederek hayatınızı yoluna sokabilirsiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bizler sizlere büyü yöntemini hiçbir şekilde hiçbir amaç için önermiyoruz, bizler de büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending