Sevgilim Beni Aldatmasın

Sevgilimin kısa süre önce beni başka bir kadınla aldattığını öğrendim. Bu durumdan ona bahsetmedim zaten sürekli aldatıyormuş. Ben sevgilimi çok seviyorum ve ayrılmak da istemiyorum gerçekten. Ama ne yapsan ne etsem bilemiyordum. Derken bir arkadaşıma içimi açtım ve oda bana bir medyum önerdi ve celb yaptıralım dedi. Medyuma gittik ve bağlılık celbi yaptırdık. Bu celb sayesinde sevgilim gerçekten bana bağlı bir insana dönüştü. Sevgilim beni aldatmasın diye iyi ki bu celbi yaptırmışım yoksa gerçekten bu duruma katlanamazdım ve ayrılmak zorunda kalırdık. Şuan çok mutluyuz. Celb kısa sürede işe yaradı ve tesiri de oldukça uzun sürüyor.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri çok güçlü büyülerdir. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Bu bağlama büyüsü genelde kişilerin sevdiklerine ulaşabilmeleri için uyguladıkları bir yöntemdir. Bu şekilde kişiler sevdikleri insanla birlikte olabilirler. Aynı zamanda sevdiğiniz insanın tamamen size bağlı bir insan olması için de bu büyü yöntemini kullanabilirsiniz. Sevgilim beni aldatmasın diye bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Bu büyü sayesinde artık kişi tamamen size bağlı biri haline dönüşür ve artık sizi hiçbir şekilde aldatmayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. Bu büyü gücü büyük bir büyü olduğu için anında kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Fakat büyü gücü büyük olduğu için yapım işlemleri de zordur. Büyünün yapımı için mutlaka iyi bir medyuma ya da hocaya gitmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyüden siz etkilenmezsiniz. Kişi kendisi büyü yöntemini yapmaya kalktığında ise bu kez mutlaka olumsuz sonuçlarla karşılaşacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de medyum sevdiğiniz kişinin herhangi bir eşyasını kullanarak büyü işlemini yapar. Sevgilinize ait bir kıyafeti medyuma götürmelisiniz. Bu kıyafet üzerine üç harfliler ile birlikte büyü yöntemi uygulanır. Bu sayede büyü uygulandıktan sonra tekrar bu eşyayı kişiye geri vermelisiniz. Kişi büyüye yakın olduğu sürece etkileri de görülmeye devam edecektir. Büyünün etkisi ile kişi artık tamamen size bağlı biri haline dönüşmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi artık sizi hiç aldatmaz, siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden mutlaka bağlama büyüsünün iyi bir şekilde tesir etmesi için büyüyü kişinin eşyaları arasına koymalısınız. Sevgilim beni aldatmasın diye büyü yaptırdıktan çok kısa bir süre sonra etkilerini anında görmeye başlayacaksınız. Kişinin gözü artık sizden bir başkasını görmez hale gelecek. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi artık tamamen sizin olacak. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapılan bir yöntem olduğu için kısa süre içerisinde bütün etkisini gösterir. Bu varlıklar kişiye sürekli olarak sizinle alakalı vesveseler verir. Bu vesveseler sonucunda kişi artık tamamen size bağlı biri haline dönüşecek ve amacınıza da ulaşmış olacaksınız.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bağlama büyüsü gücü en büyük büyülerden biri olduğu için tesir süresi de oldukça büyüktür. Bu büyünün tesiri oldukça uzun bir süre boyunca kişi üzerinde etkisini gösterir fakat siz gene de büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez büyünün etkisi bitecek ve kişi gene sizi aldatmaya devam edecek ve eskisi gibi hareket etmeye devam edecek. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün tesir süresinin devam etmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Sevgilim beni aldatmasın istiyorsanız mutlaka tesir süresine önem vermelisiniz. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında mutlaka kişinin hareketleri değişecektir. Bu değişikliklerden büyünün tesir süresini anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Büyü yöntemi çok güçlü olduğu için kısa zaman içerisinde yenileme işleminden sonra gene etkisini göstermeye devam edecektir.

Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Bağlama büyüsü ve diğer bütün büyü yöntemleri dinimize göre günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da Allah’a şirk koşmuş olursunuz bu yüzden de çok büyük günaha girersiniz. Böyle bir şeyin olmaması için büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu yöntem yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmezsiniz. Sevgilim beni aldatmasın diye büyü yerine celb yöntemini de kullanabilişiniz. Bu yöntemde günah değildir ve büyü kadar etkilidir. Hiçbir sorun yaşamadan bu yöntemi kullandığınızda da amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü yöntemi aynı zamanda günah olduğu kadar tehlikelidir de. Büyü üç harfliler ile birlikte uygulanan bir yöntem olduğu için bu yüzden bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için de bu yöntemden uzak durmalısınız. Aksi taktirde çok büyük zararlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız ve hatta üç harfliler bu yüzden büyüyü bozdurmak istediğiniz için size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulması için medyum gene üç harflileri kullanacaktır. Üç harflilerin gücü ile büyünün kişi üzerindeki etkileri ortadan kalkar. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra artık büyünün bütün etkileri kişi üzerinden kalkacak ve bu yüzden de kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Celbi Nasıl Yapılır?

Bağlama celbi de kişilerin aşk için çok fazla tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullandığınız da artık tamamen kişi size bağlı biri haline dönüşür ve bu yüzden artık gözü sizden bir başkasını görmeyecektir. Büyü gibi işe yarayan bu yöntemin büyü gibi herhangi bir zararı yoktur. Tamamen zararsızdır. Bu yüzden insanlar büyü yöntemini kullanmak yerine genelde celb yöntemini kullanmayı tercih ederler. Sizde Sevgilim beni aldatmasın diye celb yöntemini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bağlama celbi oldukça kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda da amacınıza ulaşırsınız. Ama celb yönteminin uygulanması için mutlaka çok iyi bir hocaya gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde celb uygulaması sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Böyle bir şeyin olmaması için celbin uygulamasını kendiniz de yapmamalısınız. Celb yapıldıktan hemen sonra kişi üzerindeki tüm etkilerini görmeye başlayacaksınız. Sevdiğiniz adam artık sizi aldatmayacak ve tamamen size bağlı biri haline dönüşecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu celb yöntemini denedikten sonra kısa zamanda tüm istedikleriniz olacak. Artık sevdiğiniz kişi tamamen celbin etkisi altında hareket etmeye başlayacak ve tamamen sizin istediğiniz kişiye dönüşecek. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size karşı aynı şekilde olmasını ve sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın