Sevgilim Beni Kıskanmasın

Sevgilim çok kıskanç biriydi. Sürekli olarak nereye gidersem, karışır, ne giyersem laf ederdi. Bu durum beni giderek rahatsız etmeye başladı onunla bu durumu konuştum ama hiç bir şekilde o beni dinlemedi. Artık bu yüzden büyük kavgalar etmeye bile başlamıştık. Sonunda ayrılığa kadar geldik derken Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir medyuma gittim. Sevgilim beni kıskanmasın diye celb yaptırdık. Bu celb sayesinde gerçekten artık sevdiğim adam bambaşka biri gibi davranmaya başladı. Artık bana karşı oldukça ılımlı davranıyor. Davranışları çok değişti sanki o gitti onun yerine başka biri geldi gibi. Celb sayesinde artık Sevgilimle aramız çok iyi. Ayrılıyoruz derken birden hayallerimdeki adama dönüştü. Çok mutluyum iyi ki bu celbi yaptırmayı denemişim.

Kıskançlık Büyüsü

Büyüler pek çok farklı amaç ile kullanılabilmektedir. Genelde yönlendirme büyüleri çok fazla tercih edilmektedir. Bu şekilde insanlar istedikleri kişiyi yönlendirerek karşılarındaki kişinin tam anlamıyla istedikleri gibi biri olmasını sağlayabilirler. Kıskançlık Büyüsü özellikle sevdiğiniz kişinin size karşı kıskanç olmamasını sağlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin davranışlarını değiştirebilirsiniz. Artık bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi sizi kıskanmaz ve mutlu bir ilişki yaşamaya devam edebilirsiniz. Sevgilim beni kıskanmasın diyen kişiler bu şekilde büyü yöntemini kullanarak sevdikleri kişinin istedikleri gibi olmasını sağlayabilirler. Kıskançlık Büyüsü yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Kendiniz hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yönteminin uygulanması için medyuma gittiğiniz de medyum sevdiğiniz kişi üzerine bir muska yazacaktır. Bu muskayı mutlaka sevgilinizin evinde bir yere onun fark etmeyeceği şekilde saklamanın gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Muska kısa sürede ile yarar ve sevgiliniz sizi kıskanmayacaktır. Kısa zamanda kişinin size karşı olan davranışları değişecektir. Bu şekilde size karşı kıskançlık yapan herkesin bu davranışını değiştirebilirsiniz. Sadece bu büyü için kişiler tesir süresine dikkat etmelilerdir. Büyüler için tesir süresi çok önemlidir. Bir büyünün tesir süresi biter ise etkisi de kısa zaman içerisinde bitecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve tesir süresine önem vererek hareket etmelisiniz. Sürekli olarak tesir süresini kontrol etmelisiniz.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi uzun süren bir büyüdür. Fakat belli bir zaman geçtikten sonra bu büyünün de tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün yenilenmesi için tekrar muska yazacaktır. Bu muskayı gene kişinin evinde saklamanın gerekmektedir. Bu şekilde büyünün yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde büyü yenilendikten sonra gene etkilerini kişi üzerinde görebilirsiniz. Sevgilim beni kıskanmasın diyen kişiler mutlaka büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmelilerdir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise kısa zamanda kişi normal hayatına geri döneceği için gene sizi kıskanarak sıkmaya devam edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalı ve büyünün tesir süresinin yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kıskançlık Büyüsü gibi bir büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin size karşı olan davranışının değişmesini sağlayabilirsiniz fakat bu durum belli bir süre kadar devam eder ve geçici bir çözümdür. Büyü yöntemini kullanmamalısınız sizlere hiç bir şekilde büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Büyü çok tehlikeli ve günah bir yöntemdir. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde günaha da girmemiş olacaksınız. Büyü yöntemini kullandığınızda cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyünün yerine amacınıza farklı yollar ile ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişi ile konuşarak onun bu davranışından vazgeçmesini sağlayabilirsiniz. Böylesi sizin ve ilişkiniz için de çok, daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini hiç bir şekilde tercih etmemelisiniz.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması oldukça zordur. Bir büyü bozma işlemini kişiler asla kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu yüzden mutlaka bir büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyü bozulması için medyuma gittiğiniz de muskayı da yanınızda götürmelisiniz. Medyum muskayı açar ve büyünün yapılmasını sağlar. Bu şekilde büyü bozulmuş olur. Büyü bozulması için medyum üç harfliler ile birlikte işlem yapar. Bu şekilde büyü bozulur. Bozulduktan sonra kişi normal bir şekilde hayatını sürdürmeye devam edecektir. Büyü gücü büyük olduğu için belli bir süre içerisinde kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye devam eder fakat kendini toparladıktan sonra büyünün bütün gücü geçmiş olacaktır. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır ve kişi eski davranışlarına geri dönüş yapar.

Kıskançlık Celbi

Celb yöntemi çok fazla kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da da mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Celb yöntemini kullandığınızda da artık kişinin size karşı olan kısalığı gitmiş olacaktır. Celb yöntemi dua ile uygulanan bir yöntem olduğu için bu şekilde işe yarayacaktır. Celb yöntemi büyüye göre daha iyi bir yöntemdir ve zararı da yoktur. Celb yöntemini kullandığınız da hiç bir şekilde zararını göremeyeceksinizdir. Celb için mutlaka kuranı çok iyi bilen bir medyum gerekir. Bu yöntemi siz hiç bir şekilde kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Bu şekilde büyü yöntemini kullanmak yerine celb kullanabilirsiniz. Celb yöntemi çok daha hızlı etki edecektir. Celb yönteminde sadece tesir süresine dikkat etmelisiniz. Tesir süresi celb için çok önemlidir. Bu şekilde celb yöntemini uygulayarak sevgilinizin sizi kıskanmasını engelleyebilirsiniz.

Kıskançlık Celbi Tesir Süresi

Kıskançlık Celbi Tesir Süresi değişmektedir. Mutlaka medyuma giderek celbin tesir süresinin yeniletilmesini sağlamalısınız. Kıskançlık Celbi yeniletilmesi için medyuma gittiğiniz de gene etkisi sürmeye devam eder fakat hiç bir şekilde siz celbi yenilemeye kalkmamalısınız.  Aksi taktirde celbin olumsuz etkilerinden siz de etkilemeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka celbi medyuma giderek yeniletmelisiniz. Medyum celbi yenildiğinde kişi gene sizi kıskanmayacaktır. Sevgilim beni kıskanmasın isteyen kişiler bu şekilde celb yöntemini kullanabilirler.

Kıskançlık Celbi Yaptırmak Günah mıdır?

Celb yada farklı bir yöntem ile kişilerin fikirlerini değiştirmek in kullanacağınız her yöntem günahtır. Hiç bir şekilde büyü ya da celb gibi yöntemleri kullanmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka günaha girmiş olursunuz ve cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bizler hiç bir şekilde büyü yada celb gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Siz de hiç bir şekilde bu yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacaksınızdır. Sevgilim beni kıskanmasın diyen kişiler mutlaka normal yollar ile se gibilerinin bu davranışlarını değiştirmeye çalışmalardır. Aksi taktirde hiç bir şekilde olumlu sonuçlar ile karşılaşmazsınız. Sevgiliniz ile konuştuğunuz mutlaka bu sorununuzu halledeceksinizdir. Eğer halledemiyorsanız da bu kişi size uygun biri değildir. Sorunlarınızı büyü ya da celb gibi yollar ile çözmeye kalkmamalısınız.

Bir cevap yazın