Evlileri Birleştirmek İçin Ne Yapmalı

Evli çiftler kavga ettikleri de ya da boşanma durumuna geldiklerinde çiftlerin tekrar bir araya gelebilmeleri için yumurta büyüsünü kullanabilirsiniz. Yumurta büyüsü pek çok farklı amaç için uygulanabilir. Genelde çiftlerin ayrılması için kullanılan bir büyü olsa da evli çiftlerin barışması için de kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini kullanarak çiftlerin barışmasını sağlayabilirsiniz fakat uygulama şekline dikkat etmelisiniz. Eğer doğru bir şekilde bu yöntem uygulanmaz ise çiftlerin ayrılmasına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka tecrübeli bir medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü etkisini gösterir. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı denildiğinde doğru uygulama ile yumurta büyüsü yöntemi tercih edilebilir.

Yumurta Büyüsü ile Çiftleri Barıştırma

Yumurta büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de iki adet yumurtanın sadece akı kullanılır. Bu husus önemlidir. Çünkü birleştirme için yumurtanın kullanılırken ayırma işlemi için ise yumurtanın hepsi kullanılır.  Yumurtanın akı ayrıldıktan sonra iki adet bez üzerine sürülür. Daha sonra bu bezlerin üzerine büyülü sözcükler okunmaya başlanır. Siz de medyum ile beraber büyülü sözcükleri doğru bir şekilde telaffuz etmelisiniz. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra bu iki farklı bezden biri kadına biri de erkeğe verilir. Bu şekilde büyünün kişiler üzerinde etki etmesi sağlanır. Büyü etkileri bu şekilde kişiler üzerinde görülmeye başlanacaktır. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı  denildiğinde büyüyü bu şekilde uygularsanız eğer kısa zaman içerisinde sonuç alırsınız. Büyü uygulandıktan sonra kısa zaman içerisinde çiftlerin birbirlerine karşı olan davranışlarında değişiklikler olmaya başladığını görebilirsiniz.

Yumurta Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Yumurta büyüsü doğru bir şekilde uygulandıktan sonra kişiler artık birbirlerine karşı sevgi ile bakacaklar ve hep ılımlı davranışlar sergileyecekler. Artık kavga etmezler ve giderek evliliklerinde daha mutlu olmaya başlarlar. Özellikle boşanmak üzere olan kişilerin evliliklerini bu şekilde büyü yöntemini kullanarak kurtarabilirsiniz. Büyü çok güçlü etkilere sahip olduğu içi bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde etkilerini göstermeye başlar. Bu şekilde bir hafta içerisinde mutlaka sonuç alırsınız.

Yumurta Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Yumurta büyüsü çok etkili bir büyü türü olduğundan dolayı etkileri kısa zamanda görülür ve bu etkiler uzun süreli olarak çiftler üzerinde etki etmeye devam eder. Özellikle büyü yapıldıktan sonra üç ay boyunca büyünün etkilerinden bir değişiklik ya da azalma yaşanmaz. Bu şekilde üç ay boyunca büyüyü yeniletmenize gerek kalmaz. Fakat belli bir zamandan sonra mutlaka büyünün etkileri yavaş yavaş azalmaya başlayacaktır. Kişiler de büyünün etkisinden kurtulmaya başlayacakları için yavaş yavaş kavga etmeye başlarlar. Gene çift eski davranışlarını birbirlerine karşı sergilemeye başlarlar. Bu yüzden bu üç aylık süre sona erdiğinde mutlaka büyünün tekrardan yapılmasını sağlayarak etkilerin canlı kalmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün süreklilik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Büyü işleminin yeniletilmesi için genel de kişiler kendileri bir şeyler yapmaya kalkarlar fakat bu durum oldukça tehlikelidir. Siz büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalktığınız da özellikle bu yumurta büyüsü gibi zor bir büyüyü denediğiniz de pek çok farklı durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden hiçbir şekilde yenileme işlemini siz kendi başınıza uygulamamalı ve mutlaka medyuma giderek işlemin tamamlanmasını sağlamalısınız.

Yumurta Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Yumurta büyüsü uygulaması oldukça zor ve dikkat edilmesi gereken bir işlem olduğu için mutlaka bozulması da dikkat gerektirecektir. Bu büyünün bozulması zordur ve kişiler kendileri hiçbir şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka medyumdan yardım alarak büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı denildiğinde bu amaç ile eğer yumurta büyüsü kullanıldı ise büyünün yapılmış olduğu bezlerin mutlaka medyuma götürülmesi gerekir. Medyum bu bezleri okunmuş su içerisinde birkaç gün bekler ve her gün aynı saatte sürekli olarak dualar okuyarak büyünün kişiler üzerinde etkisiz olmasını sağlar. Bu şekilde büyünün etkileri yavaş yavaş kişilerin üzerinden kalkacaktır. Büyünün  etkileri bitmeye başladığında kişiler eski normal evliliklerine geri dönerler. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Evli çiftlerin barışması için yapılan yumurta büyüsü ne kadar iyi bir amaç için uygulanıyor olsa da bu büyü yöntemini kullandığınız da dinimize göre çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz. Büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu hayatta da artık hiçbir işiniz yolunda gitmemeye başlar. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız. Evli çiftlerin barışması için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Onlarla konuşarak sorunun ne olduğunu bularak ana sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Bu çok daha kalıcı bir çözüm olacaktır, aynı zamanda günaha da girmemiş olursunuz.

Yumurta Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyüler genelde farklı şeytani güçlerin yardımı alınarak yapılır. Bu yüzden büyülerden zarar görebilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da bu varlıklar sizin enerji alanınıza girerek enerjinizi düşürüp hayatınızın kötü gitmesine sebep olabilirler. Size musallat olarak sizinle dalga geçmeye, korkutmaya başlarlar. Bu yüzden bu gibi yöntemleri kullanmaktan uzak durmak sizin için çok daha iyi olacak. Eğer bu tarz yöntemleri kullanmak istiyorsanız bu varlıkların size musallat olmasını önlemek için kendinize bir koruma celbi yaptırabilirsiniz. Bu celb sizi büyünün olumsuz etkilerinden ve bu varlıkların musallat olması gibi durumlardan koruyacaktır. Bu şekilde zarar görmeden amacınıza ulaşabilirsiniz.

Barıştırma Celbi Nasıl Kullanılır?

Barıştırma celbinin kullanılması için iyi bir hocaya gitmeniz gerekmektedir. Kişiler celb yöntemini kendileri uygulamaya kalkmamalıdırlar. Celb yönteminin büyüde olduğu gibi herhangi bir zararı yoktur. Fakat mutlaka gene de risk almamalı ve medyuma giderek celb işlemini yaptırmalısınız. Bu şekilde kesinlikle istediğiniz sonucu alacaksınız. Celb işlemi farklı bir uygulama yöntemine sahiptir. Bu yöntem tamamen dualar ile gerçekleştirilir. Dualar okunarak kişinin gerçekten kalpten bir şeyi istemesi ve niyet etmesi üzerine kurulu bir yöntemdir. Bu şekilde celb yöntemi uygulanır. Uygulama için medyum 14 gün boyunca aynı duaları okur ve işlemi aynı şekilde uygular. İşlem tamamlandıktan sonra 90 gün boyunca beklenmesi gerekir. Celbin en büyük özelliği kişiler üzerinde anında etki etmemesidir. Mutlaka bu 90 gün içerisinde sonuç verecektir. Bu süre geçtikten sonra kesin sonuç alırsınız ve evli çiftin arası düzelir barışırlar ve mutlu hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı denildiğinde günah olmayan bu kolay yöntemi deneyebilirsiniz. Celb işleminin herhangi bir zararının da olmaması ile medyumlar ve insanlar tarafından da çok daha fazla tercih edilir. Bu yöntemi kullandığınız da büyü de olduğu gibi yenileme işlemi de yaptırmanıza gerek yoktur. Celb işlemi kişiler üzerinde ömür boyunca etkilerini sürdürür. Bu şekilde tekrar bir işleme gerek duymazsınız. Bir kere celb işlemini doğru bir şekilde uygulatmanız yeterli olacaktır. Sorunsuz bir şekilde celb ile amacınıza ulaşırsınız. Aynı zamanda rahmani bir uygulama olduğu için de celb yöntemi çok fazla kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın