Connect with us

Genel

Sevdiğim Adamın Bana Aşık Olması için Ne Yapmak Gerek

Published

on

Genelde büyü yöntemi insanların sevdikleri ile mutlu olabilmeleri için aşk için kullanılır. Aşk büyülerinin pek çok farklı çeşidi ve yapım şekli vardır. Sevdiğim adamda bana aşık olsun istiyorsanız bu aşk büyülerinden birini uygulayabilirsiniz. Genelde aşk büyüleri çok daha etkili olabilmesi adına kişinin tırnağı ya da saçı gibi kişiye ait olan bir şey üzerine yapılır. Bu şekilde büyünün etki etme gücü çok daha büyük olacaktır. Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi için büyü yaptıracaksanız eğer mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Asla kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de bu kez büyü uygulanırken size bir zarar gelmez. Fakat  büyü işlemini siz kendiniz uygulamaya kalktığınız da bu kez olumsuz durumla ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız.

Saç Büyüsü ile Aşık Etme

Aşk büyülerinden biri olan saç büyüsü çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem güçlü etkilere sahiptir. Bu büyü için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyü yapılacak olan kişiden alınmış bir saç teline ihtiyaç vardır. Mutlaka bu saç telinin doğru kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde büyü başka kişi üzerine yapılır ise farklı sonuçlar doğurur ve siz de amacınıza ulaşamazsınız. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu saç telini medyuma götürdükten sonra üzerine büyülü sözcükler okunur ve saç teli yakılır. Daha sonra üç harflilerin de enerjisi kullanılarak büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra etkilerini kısa zamanda görmeye başlarsınız. Fakat büyü kesin bir sonuç getirecek diye de bir şey yoktur. Büyüler kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir ve bazı durumlarda kişinin iradesi çok güçlü geldiği için büyünün etkisi kişi üzerinde görülmez. Bu yüzden büyüden kesin sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Sevdiğim adamda bana aşık olsun isteyen kişiler bu şekilde aşk büyülerinden olan saç büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Saç Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Saç büyüsü yapıldıktan sonra etkileri yavaş yavaş kişiler üzerinde görülmeye başlanır. Artık kişi tamamen büyünün etkisi altına girer. Özellikle de bu büyü yapımında kullanılan üç harfliler kişiye sürekli olarak vesveseler verirler. Kişi de artık bu vesveseler yüzünden sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Artık tamamen kafasının için de siz olursunuz. Giderek size karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır. Büyü etkisi arttırmaya başladıkça kişi de artık size karşı olan duygularını gizleyemez hale gelir ve size açılacaktır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz ve sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sevdiğim adamda bana aşık olsun isteyen kişiler bu şekilde amaçlarına ulaşabilirler.

Saç Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Nedir?

Saç büyüsünün kişi üzerinde belli bir etkisi vardır. Bu etki sona erdiğinde ise artık tamamen kişi büyünün etkisinden kurtulmuş olur. Büyünün etkisi sona erdiğinde ise kişi artık normal bir şekilde yaşamını sürdürmeye devam eder. Sizi sevmediğini anlayacağı için de sizi terk edecektir. Bu yüzden bu büyü yönteminin etkilerinin devamlılığı sağlanması için mutlaka yenilenmesi gerekir. Büyünün yeniletilmesi için de kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Kendiniz hiçbir şekilde bir şey yapmamalısınız. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilirler. Bu varlıklar size musallat olduklarında bu ez sizin hayatınızı da yönetmeye başlarlar ve buna engel olamazsınız. Bu yüzden mutlaka tekrar aynı medyuma giderek büyünün tekrarlanmasını sağlamalısınız. Büyü tekrar edildikten sonra gücü ve etkileri de yenilenmiş olur. Bu yüzden artık kişi tamamen tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve gene size aşı olacak sizin yanınızda olacaktır. Bu şekilde büyünün tekrar edilmesi ile devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.  Yenileme işlemi tesirin devamı için önemlidir.

Saç Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Saç büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bu büyü yöntemi direk kişinin saçı üzerine yapılan bir yöntem olduğu için etkileri de zor geçer. Bu büyünün yapımında ayrıca üç harfliler kullanıldığı için üç harflilerin etkisi ile ancak büyü bozulabilir. Bunun için büyünün bozulma işlemini tekrar aynı medyum yapmalıdır. Medyum üç harfliler ile irtibat kurar ve tekrar onların enerjilerini kullanarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra ise kişi kendini oldukça yorgun ve bitkin hissedecektir. Bunun sebebi ise gene büyüdür. Büyü kişinin enerjisini çekmiştir. Bu yüzden kişinin bir süre dinlenip kendine gelmesi gerekir. Bu şekilde ancak kişi kendini toparladığında normal hayatına geri dönebilir. Büyü bozulduktan sonra kişi büyü ile ilgili herhangi bir şey hatırlamaz. Bu yüzden sizi de hatırlamayacak ve sizi artık sevmeyecektir. Kişi tamamen kendine geldiğinde normal bir şekilde kaldığı yerden eskisi gibi hayatını yaşamaya devam eder. Sevdiğim adamda bana aşık olsun diye yapılan saç büyüsü bu şekilde tamamen bozulmuş olur.

Saç Büyüsü Yaptırarak Kişiyi Kendine Aşık Etmek Günah mıdır?

Saç büyüsü kullandığınız da istediğiniz sonuca ulaşmanız kolay olabilir fakat bu yöntem kesinlikle günahtır. Bu yüzden bu yöntemi kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu yöntemi kullandığınız da en büyük günahı işemiş olursunuz ve mutlaka cehennem ateşlerinde yanarsınız. Aynı zamanda bu dünyada da hiçbir şekilde işlerinizi yolunda gitmez ve tamamen artık haytanız olumsuz bir şekilde ilerlemeye devam edecektir. Saç büyüsü yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Ancak bu şekilde gerçekten sevdiğiniz kişi de gerçek duygular ile sizi sever. Büyü yöntemini kullandığınız da ise kişi sizi gerçekten sevmeyeceği gibi aynı zamanda bu yöntem geçici olduğu için mutluluğunuz da tamamen geçici olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini sizlere hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Biz de büyücü değiliz ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız.

Aşk Celbi ile Kişiyi Kendine Aşık Etme

Aşk celbi kullanarak da kişiler sevdikleri insana kavuşabilirler. Bu yöntem günah değildir. Herhangi bir cezası da yoktur. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak günaha girmeden amacınıza ulaşabilirsiniz. İnsanlar büyüden ziyade celb yöntemini bu sebeple daha çok kullanmayı tercih ederler. Büyü yöntemi aynı zamanda geçici bir çaredir. Celb ise bir kez yapıldıktan sonra ömür boyunca kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam eder. Bu yüzden bu yöntemi kullanmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Celb içi de gene yardım almanız gerekir. Siz tek başınıza bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum size okumanız gereken duayı verir ve bu şekilde dualar okunarak işlem gerçekleştirilmiş olur. İşlem gerçekleştirildikten sonra artık kişi celbin etkisi altına girerek size karşı duygular beslemeye başlar ve size aşık olacaktır. Bu şekilde celb ile sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğim adamda bana aşık olsun isteyen kişiler aşk celbi kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Celbin etki etme süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Bu süre yaklaşık üç ay kadar sürebilir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

İp ile Bağlama Büyüsü

Published

on

By

Bağlama büyüleri oldukça uzun zamanlardan beridir kullanılan mistik güçlerdir. Bu büyüler çok eski zamanlarda özellikle saraylı kadınlar tarafından kullanılırdı. Özel medyumlar tarafından özenle hazırlanan efsunlar ile bu büyüler yapılırdı. İp ile bağlama büyüsü ile ilgili merak edilen ve büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken noktaların tamamına bu yazıdan erişim sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri adından da anlaşılacağı üzere iki insanın arasını yapmak ve o iki kişiyi birbirine bağlamak için yapılmaktadır. Günlük hayatta ve günümüzde de bu büyü aynı sebeplerden dolayı kullanılmaktadır. Peki ayrıntılı olarak bakarsak büyü tam olarak ne işe yarar?

 • Arası açık olan karı-kocayı tekrar bir araya getirmek için kullanılır,
 • Size aşık olmasını istediğiniz kadın ya da erkeğin sizlere bağlanması için yapılır.
 • Arası açık olan iki kişiyi barıştırmak için kullanılır,
 • Eski sevgiliyi geri döndürme için kullanılır,
 • Sizi aldatan karınız/kocanızı tekrar sizlere bağlamak için yapılmaktadır.

Yukarıda verilen liste uzayabilir. Bu tarz büyüler hem evde hem de bir medyum aracılığı ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Bağlama büyüleri birden fazla seçenekten oluşmasından dolayı bazı bağlama büyülerinde tılsımlar kullanılmaktadır. Eğer tılsımlı olan büyüleri yapmak isterseniz bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Ama yapmak istediğiniz işlem çok da teknik bilgi gerektirmiyor ise büyüyü evde kendiniz de yapabilirsiniz. Ama mutlaka yapmak istediğinizden emin olmanız gerekmektedir. Büyülerin geri dönüşleri vardır fakat bu dönüşler bazen kişilerin ruhlarında izler bırakabilmektedir.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü, adı üstünde ip ile yapılmasından dolayı seçilen ip bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Mesela seçilen ipin oldukça sağlam olması ve kolay bozulmayacağı bir ortamda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle iş öncelikle ip seçmeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz ipin çok uzun olmasına gerek yoktur. Peki, ip ile bağlama büyüsü nasıl yapılır? Öncelikle büyü sırasında dua okunacağından kişinin abdest alması gerekmektedir. Daha sonra ise ipi eline alarak boş bir kâğıda kendisine bağlanmasını istediği kişinin adını yazdıktan hemen sonra kâğıdı rulo haline getirmeniz gerekmektedir. Sonra ise, 40 kere içinizde veya yüksek sesle “âdem oğlu x kişisi bana bağlansın âşık olsun” demeniz gerekmektedir. Her seferinde ipi bir tur döndürmeniz gerekmektedir Bu işlemi yaptıktan sonra kâğıda 45 tane Fatiha 45 tane de Ayet ’el Kürsü okuyarak büyüyü tamamlayabilirsiniz. Büyüyü tamamlamak için bazı medyumlar cinlerden yardım almaktadır. Ama bu işlem normal bir insan için tehlikeli olabileceğinden dolayı yalnızken büyü yapan kişilere pek tavsiye edilmez. Büyüler birden fazla şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle bizler bu yazımızda bağlama büyüsünün en basit ve evden uygulanması en kolay olan yolunu vermek istedik. Sizler de bu sayede sevdiğiniz kişi ya da kişileri kendinize bağlayabilirsiniz. Yukarıda verilen işlemi kişi bağlanana kadar her gün yapabilirsiniz.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Büyülerin yapılma şekilleri ve yapılma amaçları tamamen birbirinden farklı olduğu gibi etki etme süreleri ve şekilleri de farklılık göstermektedir. İp ile bağlama büyüsü nasıl etki eder? Bu büyü tamamen yavaş etki eden büyüler içerisinde yer almaktadır. Yani her turda ettiğiniz dua ile aslında ilk bakışta karşınızdaki kişinin sizi düşünmesini sağlamış olmaktasınız. Daha sonraki süreçlerde bu düşünce yerini meraka oradan da yavaş yavaş karşı konulması zor bir etkiye bırakacaktır. Bir büyü ne kadar yavaş etki ediyorsa o oranda uzun süreli etki etmektedir. Bu nedenle hemen olması konusunda ısrarcı olmamanız gerekmektedir. Yavaş yavaş zihne yerleşen düşünce uzun zamandan beri var olan bir düşünce gibi gelecektir. Yani örneğin eski sevgiliniz dönsün diye bu büyüyü yaptınız ve o kişi sizi düşündüğü esnada aslında uzun zamandır sizi düşünüyor sanacaktır. Bu da sizi sevdiği konusunda ikna olmasına yetecektir. Direkt olarak etki eden büyüler büyü yapılan kişilerde ruhsal bozukluklar yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle yavaş olması sizlerin keyfini kaçırmamalıdır. Büyü yapılan kişiler yavaş geçen süreç içerisinde sizler ile mutlaka iletişim kuracaklardır. Tıpkı yeniden başlayan bir aşk filizi gibi yavaşça toprağı delecek ve çiçek açmaya başlayacaksınız. Sabrın meyvesini sizler de tadabileceksiniz. Yeter ki inançlı olmaya devam edin.

İp ile Bağlama Büyüsüne Maruz Kaldığımı Nasıl Anlarım?

Bağlama büyüsü yapmak isteyen kitle kadar bu büyüye maruz kaldığımızı nasıl anlarız? Büyüye maruz kalmak istemiyorsanız öncelikle kişisel ve bulunduğunuz alanın temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Sirke hem mikropları hem de mistik güçleri ger püskürtme konusunda oldukça etkili olmaktadır. Haftada bir kere banyo yaptığımız su içerisine bir miktar sirke koyduktan sonra o suyu durulama suyu olarak kullanmanız gerekmektedir. Aynı şekilde ev temizliği sırasında da sirke kullanabilirsiniz. Peki ip ile bağlama büyüsü maruz kaldığımı nasıl anlarım? Büyülere maruz kalan insanlarda öncelikle davranış ve uyku düzeni gibi durumlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Genel olarak bakacak olursak;

 • Bir şeyler yiyip içmek istemezler,
 • Genele geceleri rüyalarında büyü yapan kişiyi görür,
 • İp büyüsü yüzünden dışarı çıkmaz istemezler,
 • Sevdikleri kişiler ile sürekli kavga halinde olurlar,
 • Yalnız kalmak isterler.
 • Sık sık kabus görürler
 • Her şeyden korkmaya ve şüphe duymaya başlarlar.

Kendiniz ya da çevrenizden bir kişi bu davranışları gösteriyor ise mutlaka bir hoca tarafından okutulmanız gerekmektedir. Muhtemelen büyüye yakalanmış olabilirsiniz. Ve bol bol sirkeli su ile banyo yaparak sık sık dua okumanız gerekebilir. Aynı zamanda imkanınız var ise kurşun döktürebilirsiniz. Büyüye maruz kaldığınızdan emin değilseniz de bir medyum ya da falcıdan bu konuda yardım alabilir ve aldığınız neticeler sonrası hareket edebilirsiniz.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin tamamı yapılabildiği gibi bozulabilmektedir. Bazı büyülerde büyü bozma aşamaları oldukça kolay ilerlerken bazı büyülerde bu aşama oldukça zor ve meşakkatli olabilmektedir. Bu nedenle yapmak istediğiniz büyüyü araştırırken ne olur ne olmaz diyerek nasıl bozulduğuna da bir göz atmanız sizler için daha iyi olacaktır. Her şeyin başı niyettir. Eğer niyet ederken kararlı olursanız yapmak istediğiniz büyü hem daha fazla etki eder hem de sonuna kadar gidecek cesareti sizlere verir. Genel manasıyla büyülere baktık peki ip ile bağlama büyüsü nasılbozulur? Diyorsanız hemen anlatalım:

Öncelikle büyü yaptığınız malzemeyi sakladığınız yerden çıkarmanız gerekmektedir. Bu büyüyü perşembeyi cumaya bağlayan gece bozarsanız hemen etkin edecektir. Aynı büyüyü yaptığınız gibi her ip açışınızda yüksek sesli bir şekilde “Allah’ım tövbe ediyorum yaptığım bu büyüyü bozmak için sana yalvarıyorum” demeniz gerekmektedir. Bu şekilde yavaş yavaş ipi açtıktan sonra önce kağıdı sonra ise ipi bir yerde yakmanız gerekmektedir. Böylece büyü etkisini yandıkça alacaktır. Ayrıca bu işlemleri yaptıktan sonra kalan küllere 10’ar kere felak ve nas surelerini okuduktan sonra külleri uzak bir yerde toprağa gömmeniz gerekmektedir.  Bu işlemlerden sonra zaman içerisinde büyü etkisini yitirecek bir süre sonra da tamamen unutulacaktır. İşlem süresi hakkında kesin bir süre verilememektedir. Bu nedenle zaman konusunda sabırlı olmanız gerekmektedir.

Continue Reading

Genel

Geri Getirme Büyüsü

Published

on

By

Terk Edeni Geri Getirme Büyüsü

Büyüler insanların amaçlarına ulaşabilmek için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Büyü yöntemini kullanarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Fakat büyüler aynı zamanda güçleri ile aynı oranda tehlikelidirler de. Bu yüzden büyü uygulanması sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Güçlü büyülerden biri olan geri getirme büyüsü yapımından çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu büyü ile sizi terk eden sevgilinizi ya da eşinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi tekrar sizi sevecektir ve onunla birlikte mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Büyü gücü büyük olduğu için hemen etkisini gösterecektir. Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayacaksınızdır. Sadece büyünün yapım işlemleri sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yanlış bir şekilde uygulanır ise bütün gücünü sizin üzerinize çekecektir ve bu yüzden de siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için iyi bir medyuma giderek büyünün medyuma tarafından yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi de içine çekecektir.

Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Geri getirme büyüsü yapımı için pek çok farklı yol vardır. Medyuma gittiğinizde kişinin size geri dönmesi için en etkili yol muska yazmaktır. Medyum üç harflilerin gücünü kullanarak kişinin size geri dönmesi için bir muska yazar. Bu muskayı kişinin evinde bir yere sakladığınızda daha kısa süre içerisinde etkilerini gösterecektir. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verirler ve kişi artık sürekli olarak sizi düşüneceği için tekrar sizi sevecek ve size geri dönecektir. Bu şekilde muska yolu ile sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Fakat mutlaka büyü yapıldıktan sonra muskanın açılmamasına ve kaybolmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyü etkisini kısa süre içerisinde kaybedecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Bu geri getirme büyüsü aynı zamanda kişinin özel eşyası üzerine ya da fotoğraf üzerine de uygulanabilmektedir. Bunun için medyum bu eşya üzerine büyülü sözcükleri okur. Daha sonra bu eşyanın tekrar kişinin evinde fark ettirilmeden geri konması gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Büyü etkisini bu şekilde kişi üzerinde gösterdiğinde kişi de sizi anında geri dönecektir.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünecek kişinin kafasında sürekli olarak sizinle alakalı anılar canlanmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyü yöntemi ile kişi kısa süre içerisinde gene size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Kişinin bu duyguları her geçen gün daha da artacak ve kısa süre içerisinde size gelerek sizi sevdiğini söyleyecek ve size tekrar geri dönecektir. Bu şekilde sizi terk eden bir kişinin sizi tekrar sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyü etkisi ile kişi eskisi gibi size aşık olacağı için eski ilişkinize tekrar kavuşmuş olacaksınızdır. Bu geri getirme büyüsü etkileri kişi üzerinde bu şekilde sürmeye devam edecektir.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Geri getirme büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır bu yüzden de tesir süresi oldukça uzun sürecektir. Büyünün yapım şekline göre bu tesir etme süresi de değişecektir. Eğer muska yöntemini kullanırsanız büyü çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkili olacaktır. Büyünün etkisi uzun olsa bile sonsuza dek sürmeyeceği için kısa süre içerisinde tesirinin kontrol edilip yeniletilmesi gerekmektedir.  Bu şekilde büyü yeniletildiğinde etkileri de kişiler üzerinde devamlılık kazanacaktır. Büyünün etkisinin yenilenmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Siz hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden bu kez siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu geri getirme büyüsü gene medyuma gidilerek en başından yapılarak yeniletilir. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişi de büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyü kişi üzerinde gene aynı şekilde etki ettiğinde kişi gene sizi sevecektir. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden de kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Eğer kişi artık size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa süre içerisinde büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacak demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi sizi sevecektir. Büyünün aynı zamanda kişi üzerindeki tesiri bitmeden önce yeniletilmesini de sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünü etkisi içinden çıkıp üzerinde büyü olduğunu anlayabilir. Bu durumda da kişi büyü için önlem alacaktır ve büyüyü yenilemeye kalksanız bile bu kez kişi üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün bozulması için ilk olarak muska açılır ve içindeki büyü etkisiz hale getirilir. Eğer büyü kişinin eşyası üzerine yapıldı ise bu işlem eşya için tekrar edilir. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki büyü etkisi tamamen ortadan kalkmaz. Yavaş yavaş kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü etkisini tamamen kişi üzerinden yitirdiğinde kişi kendini toparlar ve artık kendi iradesi ile hareket edeceği için sizi gene terk edecektir. Bu geri getirme büyüsü bozulduktan sonra sevdiğiniz kişiyi gene kaybedeceksinizdir. Bu büyü üç harfliler ile birlikte uygulanan bir büyü olduğu için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyebilirler. Bu yüzden de size bu işlem sırasında musallat olabilirler. Bu yüzden kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden ve bu varlıkların gücünden korumak için mutlaka medyuma gittiğinizde bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız. Muskayı üzerinizde taşıdığınız sürece hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır. Aksi bir durumda büyülü muskayı çıkarttığınızda büyünün olumsuz etkilerini direk kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Bu şekilde büyüden korunabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini bir insan kullandığında mutlaka cehennem ile cezalandırılacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler dinden çıkmış sayılırlar. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz ve büyü yönteminden uzak durmalısınız. Eğer amacınıza ulaşmak istiyorsanız da büyü yerine doğal yolları denemelisiniz. Sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi ve tekrar sizi sevmesi için büyü yerine ondan özür dilemeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde normal yollar ile kişini sizi tekrar sevmesini sağladığınızda sizin için daha iyi olacaktır ve kişi de sizi gerçekten sevecektir. Bu geri getirme büyüsünü kullandığınızda kişi size geri dönecektir fakat bu dönüş sadece büyünün tesir süresi boyunca olacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir durumla da karşılaşmamak için doğal yollar ile sevdiğiniz geri döndürmek sizin için daha iyi olacaktır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı asla tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu gibi bir yöntemi kullandığınızda mutlaka sizde büyüden etkileneceksinizdir. Ayrıca dinimizce de en büyük günahı işlemiş olacaksınızdır.

Continue Reading

Genel

Kilit Büyüsü

Published

on

By

Kilit Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma

Büyüler insanların sevdikleri insana kavuşabilmek için tercih ettikleri doğa üstü bir yöntemdir. Bu yöntem bir insanın üzerinde uygulandığında artık kişi hiçbir şekilde kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yöntemini uyguladığınızda kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Kilit büyüsü insanların sevdiği adama ya da kadına ulaşmak için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Kilit büyüsünü yaptırdığınızda artık kişi kayıtsız şartsız size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Fakat bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa sürede sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Kilit büyüsünün gücü en büyük büyülerden biridir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır. Bu yüzden yapımı için de özel bir ayin uygulanmaktadır. Bu ayini kesinlikle siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini mutlaka medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yöntemini medyum uyguladığında etkileri sizi hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

Kilit Büyüsü Etkileri Nelerdir

Eğer bu büyü yanlış bir şekilde uygulanır ise büyü tersine dönecektir ve kısa süre içerisinde sizi etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyünün yapımını mutlaka medyuma bırakmalısınız. Aynı zamanda bu büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanır. Bu yüzden de dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu varlıklar sürekli olarak insanlarla uğraşmayı severler. Bu yüzden de büyüyü siz yaptığınızda bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bunlar büyünün olumsuz etkileridir. Büyü yapıldıktan sonra kişi üzerindeki etkisi ise birkaç gün içerisinde görülecektir. Kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket edecek ve sizin istediğiniz gibi kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Bu şekilde Kilit büyüsü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Kilit Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kilit büyüsü yapıldıktan sonra kişinin üzerine bir ağırlık çökecektir. Artık kişi sürekli olarak uyumak isteyecektir. Kişinin tüm enerjisini büyü emecektir. Bu yüzden de kişinin üzerinde bir bitkinlik oluşur. Bunun yanı sıra artık kişi yavaş yavaş çevresi ve ailesi ile de görüşmeyi bırakacaktır. Tamamen artık sizi düşünmeye başlayacak ve gözü sizden bir başkasını görmez olacaktır. Sürekli olarak sizi düşüneceği için kendi hayatından soyutlanmaya başlayacaktır. Kişi artık gece gündüz demeden sizin hayalinizi kurar. Sürekli olarak sizi düşüneceği için kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Özellikle Kilit büyüsü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için sürekli olarak bu varlıklar kişiye vesvese verecektir. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi size aşık olacaktır. Bu şekilde büyü belirtilerini kişi üzerinde göstermeye başlar.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü yapılması için medyuma gittiğinizde bir asma kilit üzerine medyum büyülü sözcükleri söyler. Daha sonra bu büyülü kilit büyü yapılan kişinin ismi okunarak kilitlenir. Bu kilidin bir daha açılmaması için akan bir suya bırakılır. Bu şekilde Kilit büyüsü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişi üzerinde etkisini göstermeye bir aç gün içerisinde başlar. Özellikle büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için büyünün etkisi çok daha kısa bir süre içerisinde kişinin üzerinde görülecektir. Bu şekilde kilit büyüsü ile sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayarak mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kilit büyüsü gücü büyük olan tesirli büyülerden biridir. Bu yüzden büyü uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisin göstermeye başlayacaktır. Fakat ne kadar güçlü bir büyü olsa da hiçbir büyünün gücü kalıcı değildir. Mutlaka bir gün bu kilit büyüsünün de tesiri sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri şarttır. Medyuma gittiğinizde büyü en başından itibaren bir kilit üzerine yapılarak yeniletilir. Bu büyü yöntemini kesinlikle siz kendi başınıza yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum Kilit büyüsü tesir süresini yeniledikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır ve gene sizi sevecektir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kısa süre içerisinde büyünün bütün gücü ortadan kalkacağı için kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve olup bitenin farkına varacaktır. Normal hayatına kişi kaldığı yerden devam edecektir. Sizi de sevmediğini anladığı için mutlaka terk edecektir. Bu yüzden büyülerin mutlaka tesir süreleri sona ermeden önce yeniletilmeleri gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişiler üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsü gibi güçlü bir büyünün etkileri de kuvvetli olacağı için bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde gene üç harfliler kullanılacaktır. Ancak onların yardımı ile kişiler üzerindeki büyünün etkisi ortadan kaldırılacaktır. Bu yüzden siz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olacaklardır. Büyünün bozulması için siz bir şey yapmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum üç harfliler kullanarak kişi üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Bu şekilde büyü etkisi kişi üzerinden kalktıktan sonra artık tamamen kişi normale dönecektir. Kişinin sadece bir süre kendini toparlaması gerekecektir. Bunun sebebi ise büyünün kişinin enerjisini çekmiş olmasıdır. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra hiçbir şekilde olup biteni hatırlamayacaktır. Bu yüzden de hiçbir şey yokmuş gibi hayatına devam eder.

Kilit Büyüsü Yatırmak Günah mıdır?

Kilit büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için istediğiniz sonuca kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Fakat dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmak son derece günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde mutlaka dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemi Allah’a şirk koşmaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullandığınızda dinden çıkmış olursunuz ve cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini uygulamayı tercih etmiyoruz. Sizde Kilit büyüsü gibi bir şey uygulamak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile amacınıza ulaştığınızda artık kişi sizi gerçekten kalpten sevecektir. Bu yüzden de sizi terk etmez ve hep sizin yanınızda olacaktır. Büyü yöntemi ise geçici bir çözümdür. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden de büyü yöntemi için günaha girmemelisiniz. Amacınıza mutlaka normal yollar ile ulaşmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kilit Büyüsü Tehlikeleri

Kilit büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür. Özellikle üç harfliler ile yapılan bir büyü olduğu için etkileri çok kötüdür. Bu varlıklar büyü yüzünden size musallat olabilirler. Büyünün etkilerinden korunmak için kendinize bir muska yazdırabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyünün tüm olumsuz özelliklerinde koruyacaktır. Bu muskayı mutlaka üzerinize taşımanı gerekmektedir. Muska kaybolur ya da açılır ise kısa süre içerisinde sizi korumayacak ve tesirini yitirecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Continue Reading

Trending