İp ile Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri oldukça uzun zamanlardan beridir kullanılan mistik güçlerdir. Bu büyüler çok eski zamanlarda özellikle saraylı kadınlar tarafından kullanılırdı. Özel medyumlar tarafından özenle hazırlanan efsunlar ile bu büyüler yapılırdı. İp ile bağlama büyüsü ile ilgili merak edilen ve büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken noktaların tamamına bu yazıdan erişim sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri adından da anlaşılacağı üzere iki insanın arasını yapmak ve o iki kişiyi birbirine bağlamak için yapılmaktadır. Günlük hayatta ve günümüzde de bu büyü aynı sebeplerden dolayı kullanılmaktadır. Peki ayrıntılı olarak bakarsak büyü tam olarak ne işe yarar?

 • Arası açık olan karı-kocayı tekrar bir araya getirmek için kullanılır,
 • Size aşık olmasını istediğiniz kadın ya da erkeğin sizlere bağlanması için yapılır.
 • Arası açık olan iki kişiyi barıştırmak için kullanılır,
 • Eski sevgiliyi geri döndürme için kullanılır,
 • Sizi aldatan karınız/kocanızı tekrar sizlere bağlamak için yapılmaktadır.

Yukarıda verilen liste uzayabilir. Bu tarz büyüler hem evde hem de bir medyum aracılığı ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Bağlama büyüleri birden fazla seçenekten oluşmasından dolayı bazı bağlama büyülerinde tılsımlar kullanılmaktadır. Eğer tılsımlı olan büyüleri yapmak isterseniz bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Ama yapmak istediğiniz işlem çok da teknik bilgi gerektirmiyor ise büyüyü evde kendiniz de yapabilirsiniz. Ama mutlaka yapmak istediğinizden emin olmanız gerekmektedir. Büyülerin geri dönüşleri vardır fakat bu dönüşler bazen kişilerin ruhlarında izler bırakabilmektedir.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü, adı üstünde ip ile yapılmasından dolayı seçilen ip bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Mesela seçilen ipin oldukça sağlam olması ve kolay bozulmayacağı bir ortamda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle iş öncelikle ip seçmeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz ipin çok uzun olmasına gerek yoktur. Peki, ip ile bağlama büyüsü nasıl yapılır? Öncelikle büyü sırasında dua okunacağından kişinin abdest alması gerekmektedir. Daha sonra ise ipi eline alarak boş bir kâğıda kendisine bağlanmasını istediği kişinin adını yazdıktan hemen sonra kâğıdı rulo haline getirmeniz gerekmektedir. Sonra ise, 40 kere içinizde veya yüksek sesle “âdem oğlu x kişisi bana bağlansın âşık olsun” demeniz gerekmektedir. Her seferinde ipi bir tur döndürmeniz gerekmektedir Bu işlemi yaptıktan sonra kâğıda 45 tane Fatiha 45 tane de Ayet ’el Kürsü okuyarak büyüyü tamamlayabilirsiniz. Büyüyü tamamlamak için bazı medyumlar cinlerden yardım almaktadır. Ama bu işlem normal bir insan için tehlikeli olabileceğinden dolayı yalnızken büyü yapan kişilere pek tavsiye edilmez. Büyüler birden fazla şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle bizler bu yazımızda bağlama büyüsünün en basit ve evden uygulanması en kolay olan yolunu vermek istedik. Sizler de bu sayede sevdiğiniz kişi ya da kişileri kendinize bağlayabilirsiniz. Yukarıda verilen işlemi kişi bağlanana kadar her gün yapabilirsiniz.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Büyülerin yapılma şekilleri ve yapılma amaçları tamamen birbirinden farklı olduğu gibi etki etme süreleri ve şekilleri de farklılık göstermektedir. İp ile bağlama büyüsü nasıl etki eder? Bu büyü tamamen yavaş etki eden büyüler içerisinde yer almaktadır. Yani her turda ettiğiniz dua ile aslında ilk bakışta karşınızdaki kişinin sizi düşünmesini sağlamış olmaktasınız. Daha sonraki süreçlerde bu düşünce yerini meraka oradan da yavaş yavaş karşı konulması zor bir etkiye bırakacaktır. Bir büyü ne kadar yavaş etki ediyorsa o oranda uzun süreli etki etmektedir. Bu nedenle hemen olması konusunda ısrarcı olmamanız gerekmektedir. Yavaş yavaş zihne yerleşen düşünce uzun zamandan beri var olan bir düşünce gibi gelecektir. Yani örneğin eski sevgiliniz dönsün diye bu büyüyü yaptınız ve o kişi sizi düşündüğü esnada aslında uzun zamandır sizi düşünüyor sanacaktır. Bu da sizi sevdiği konusunda ikna olmasına yetecektir. Direkt olarak etki eden büyüler büyü yapılan kişilerde ruhsal bozukluklar yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle yavaş olması sizlerin keyfini kaçırmamalıdır. Büyü yapılan kişiler yavaş geçen süreç içerisinde sizler ile mutlaka iletişim kuracaklardır. Tıpkı yeniden başlayan bir aşk filizi gibi yavaşça toprağı delecek ve çiçek açmaya başlayacaksınız. Sabrın meyvesini sizler de tadabileceksiniz. Yeter ki inançlı olmaya devam edin.

İp ile Bağlama Büyüsüne Maruz Kaldığımı Nasıl Anlarım?

Bağlama büyüsü yapmak isteyen kitle kadar bu büyüye maruz kaldığımızı nasıl anlarız? Büyüye maruz kalmak istemiyorsanız öncelikle kişisel ve bulunduğunuz alanın temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Sirke hem mikropları hem de mistik güçleri ger püskürtme konusunda oldukça etkili olmaktadır. Haftada bir kere banyo yaptığımız su içerisine bir miktar sirke koyduktan sonra o suyu durulama suyu olarak kullanmanız gerekmektedir. Aynı şekilde ev temizliği sırasında da sirke kullanabilirsiniz. Peki ip ile bağlama büyüsü maruz kaldığımı nasıl anlarım? Büyülere maruz kalan insanlarda öncelikle davranış ve uyku düzeni gibi durumlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Genel olarak bakacak olursak;

 • Bir şeyler yiyip içmek istemezler,
 • Genele geceleri rüyalarında büyü yapan kişiyi görür,
 • İp büyüsü yüzünden dışarı çıkmaz istemezler,
 • Sevdikleri kişiler ile sürekli kavga halinde olurlar,
 • Yalnız kalmak isterler.
 • Sık sık kabus görürler
 • Her şeyden korkmaya ve şüphe duymaya başlarlar.

Kendiniz ya da çevrenizden bir kişi bu davranışları gösteriyor ise mutlaka bir hoca tarafından okutulmanız gerekmektedir. Muhtemelen büyüye yakalanmış olabilirsiniz. Ve bol bol sirkeli su ile banyo yaparak sık sık dua okumanız gerekebilir. Aynı zamanda imkanınız var ise kurşun döktürebilirsiniz. Büyüye maruz kaldığınızdan emin değilseniz de bir medyum ya da falcıdan bu konuda yardım alabilir ve aldığınız neticeler sonrası hareket edebilirsiniz.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin tamamı yapılabildiği gibi bozulabilmektedir. Bazı büyülerde büyü bozma aşamaları oldukça kolay ilerlerken bazı büyülerde bu aşama oldukça zor ve meşakkatli olabilmektedir. Bu nedenle yapmak istediğiniz büyüyü araştırırken ne olur ne olmaz diyerek nasıl bozulduğuna da bir göz atmanız sizler için daha iyi olacaktır. Her şeyin başı niyettir. Eğer niyet ederken kararlı olursanız yapmak istediğiniz büyü hem daha fazla etki eder hem de sonuna kadar gidecek cesareti sizlere verir. Genel manasıyla büyülere baktık peki ip ile bağlama büyüsü nasılbozulur? Diyorsanız hemen anlatalım:

Öncelikle büyü yaptığınız malzemeyi sakladığınız yerden çıkarmanız gerekmektedir. Bu büyüyü perşembeyi cumaya bağlayan gece bozarsanız hemen etkin edecektir. Aynı büyüyü yaptığınız gibi her ip açışınızda yüksek sesli bir şekilde “Allah’ım tövbe ediyorum yaptığım bu büyüyü bozmak için sana yalvarıyorum” demeniz gerekmektedir. Bu şekilde yavaş yavaş ipi açtıktan sonra önce kağıdı sonra ise ipi bir yerde yakmanız gerekmektedir. Böylece büyü etkisini yandıkça alacaktır. Ayrıca bu işlemleri yaptıktan sonra kalan küllere 10’ar kere felak ve nas surelerini okuduktan sonra külleri uzak bir yerde toprağa gömmeniz gerekmektedir.  Bu işlemlerden sonra zaman içerisinde büyü etkisini yitirecek bir süre sonra da tamamen unutulacaktır. İşlem süresi hakkında kesin bir süre verilememektedir. Bu nedenle zaman konusunda sabırlı olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın