Sevdiğim Kız Beni Nasıl Sever

Kişilerin size karşı olan duygularını ve düşüncelerini normal hayatınızda değiştiremiyorsanız büyü yöntemini kullanarak bunu başarabilirsiniz. Büyü yöntemi insanları etkisi altına alır ve artık sizi nasıl isterseniz kişi o şekilde hareket etmeye başlar. Sizi sevmeyen birinin sizi sevmesini duygularının değişmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğim kız beni nasıl sever diyorsanız aşk büyülerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu aşk büyüleri çok güçlüdür. Etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket edeceği için size aşık olacaktır. Size olan duygularını açarak sizinle birlikte olmak ister. Bu şekilde sevdiğiniz kızın da size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü yönteminin etkileri çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekir. İnsanlar kendileri evlerinde büyü yöntemini uygulayamazlar. Siz yanlış bir uygulamada bulunduğunuz da bu kez büyü ters tepecek ve sizi de etkilemeye başlayacaktır. Kötü bir sonuç ile karşılaşmamak için medyumdan yardım almalısınız.

Kaşık Büyüsü ile Aşık Etme

Kaşık büyüsü sık kullanılan aşk büyülerinden biridir. Bu büyünün uygulanması için medyum iki tane tahta kaşığı büyülü sözcükler ile birbirine bağlar. Burada önemli olan kaşıkların birbirine bakacak şekilde bağlanmasıdır. Eğer sırt sırta bir şekilde kaşıklar bağlanırsa bu kez ayrılık için işlem yapılmış olur. Bu yüzden mutlaka uygulanmasına dikkat edilmelidir. Kaşıklar birbirine bağlandıktan sonra büyü tamamlanır. Bu kaşıkları büyü etkisini gösterene kadar yastığınızın altında saklamalısınız. Büyü etkisini gösterdiğinde ise temiz bir toprağa kaşıkları gömmelisiniz. Bu şekilde büyünün etkileri görülebilir. Büyü etkisini göstermeye başladığında ise kişi artık size karşı hisler başlamaya başlayacaktır. Artık kişi tamamen kalbini size verir ve onunla mutlu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sevdiğim kız beni nasıl sever diyorsanız bu şekilde kaşık büyüsünü doğru bir şekilde uygulamanız yeterlidir. Büyü kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bu yüzden kesin sonuç alırsınız diyemeyiz.

Kaşık Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri kişiden kişiye ve tabi ki büyünün gücüne göre değişir. Büyü ne kadar güçlü ise etki etme süresi de o kadar kısalacaktır. Kaşık büyüsünün gücü büyüktür. Fakat kişiden kişiye göre değiştiği için bir haftada da etki edebilir bir ayda da. Büyü etkisini yitirmemesi için de mutlaka yeniden yapılması şarttır. Yenileme işlemi için de gene kişinin hareketlerini kontrol etmelisiniz. Bu şekilde kişi normal bir tavır takınmaya başladığında büyünün süresinin bitmeye başladığını anlayabilirsiniz ve müdahale ederek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra tekrar aynı güç ile kişi üzerinde etkisini göstermeye devam eder. Sevdiğim kız beni nasıl sever diyorsanız mutlaka gene büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz. Bu şekilde büyü tesir süresini kontrol ederseniz eğer kişinin sizi sevmeye devam etmesini sağlamış olursunuz.

Kaşık Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur?

Bu büyü işleminin bozulması için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz işlem yapmaya çalışmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemlerinizi yaptırmalısınız. Büyünün bozulması için medyum birbirine büyü ile bağlı ola tahta kaşıkları tekrar büyü yaparak birbirinden ayırır. Bu şekilde büyü bozulmuş olur. Büyünün etkisi geçtiğinde ise kişi tekrar normal bir şekilde kendi hayatını yaşamaya başlar. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra kişi herhangi bir şekilde size karşı bir şey hissetmez bu yüzden sizi terk eder. Büyü ile ilgili de herhangi bir şekilde bir şey hatırlamayacaktır.

Kaşık Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Büyü yöntemini kullanarak işlem yaptığınız da kişilerin size karşı olan duygularını değiştirebilirsiniz belki ama bu işlemi uygulamak dinimizde en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden bu yöntemi size asla tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu yöntemi kullanmak yerine sevdiğiniz kişiyi gerçekten etkilemeye çalışmalısınız. Büyü ile kişiyi elde ettiğiniz de kişi sizi gerçek duygular ile sevmez, bu yüzden de büyünün etkisi bittiğinde kişi de sizi terk eder. Gerçek ve kalıcı bir sevgi için gerçekten karşınızdaki kişiyi etkilemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır ve günaha da girmemiş olursunuz. Büyü yöntemini kullandığınız da ise en büyük günahı işlediğiniz için öldükten sonra cehennem ateşi ile cezalandırılırsınız.

Celb Yöntemini Kullanarak Aşık Etme

Celb yöntemi kullanarak insanlar sevdikleri kişinin de onu sevmesini sağlayabilirler. Celb yöntemi büyüden çok farklıdır. Büyünün yapımında şeytani güçler kullanılırken celb işleminin uygulanması sırasında sadece dua kullanılır. Bu yüzden büyü yönteminin hiçbir şekilde bir günahı yoktur. Celb yöntemi niyet ve duadan ibarettir. Kişi ilk olarak niyetini belirtir sonra da dua etmeye başlar. Ama bu yöntem için de mutlaka hocadan ya da medyumdan yardım almalısınız. Kendiniz işlemi yapmaya kalktığınız da sonuç alamayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka yardım alarak işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Celb işlemi gerçekleştirildikten sonra kişinin artık size karşı olan duygularında değişiklikler olmaya başlar. Kişi sadece sizi düşünecek ve sizinle ilgili hayaller kurmaya başlayacak. Bu şekilde de ona açıldığınız da artık o da sizi sevecek, sizinle birlikte olmak isteyecektir. Celb yöntemi kuvvetli bir yöntem olsa da şu kadar sürede etki eder ya da kesin sonuç verir diyemeyiz.

Bir cevap yazın