Sevgilim Benden Başkasını Sevmesin

Büyü yöntemi çok güçlü etkilere sahiptir ve yapıldığı andan itibaren karşı tarafı etkisi altına alarak kişinin iradesini kaybetmesini sağlar. Kişi artık tamamen kendi iradesi dışında hareket etmeye başlar, kişiyi büyü yönlendirecektir. Sevgilim benden başkasını sevmesin diyen kişiler bağlama büyüsü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişinin gözü sizden başkasını görmez. Artık başka birine karşı bir şey hissedemez. Kişi tamamen size bağlanır ve sürekli siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yöntemini kullanırken sadece dikkatli olmanız gerekir. Büyünün gücü büyük olduğu için siz de zarar görebilirsiniz. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Medyum büyüyü yaptığında siz hiçbir şekilde zarar görmezsiniz. Kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Kurdele Büyüsü ile Bağlama

Bağlama büyüleri çok farklı şekillerde yapılabilir ve çok fazla çeşidi vardır. Bu kurdele büyüsü de güçlü bağlama büyüleri arasında yer alır. Bu büyü yapımı için medyuma gitmeniz gerekir. Medyum bir kurdele üzerine büyülü sözcükleri yazar ve büyü yapılacak olan kişinin de ismini kurdele üzerine yazar. Daha sonra bu büyülü kurdelenin ucundan bir kısmı kesilir. Bunu mutlaka yutmanız gerekecek. Kurdeleyi yuttuktan sonra diğer ucundan da keserek sevdiğiniz kişiye yutturmanız gerekir. Bu zor bir işlemdir ama mutlaka kişinin kurdeleyi yutması ile büyünün etkileri kişiler üzerinde görülmeye başlar. Bu yüzden mutlaka kurdeleyi sevdiğiniz kişiye yutturmalısınız. Kişi büyünün etkisi altına girdikten kısa bir süre sonra size karşı olan davranışları değişmeye başlayacaktır. Sevgilim benden başkasını sevmesin diyen kişiler bu büyü yöntemini kullandıklarında kısa zaman da amaçlarına ulaşırlar ve sevgilinizin gözü artık sizden başkasını görmez olur. Artık kişi tamamen size bağlı olur. Başka birini düşünemez. Size karşı olan davranışları da kısa zaman içerisinde eskiye nazaran daha iyi olacaktır. Size çok daha fazla ilgi gösterir ve daha çok sizi sevecektir.

Kurdele Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri birbirlerinden farklılık gösterir. Bağlama büyüsünün tesir süresi uzun sürer fakat sonsuza dek kişi üzerinde büyünün etkileri görülmez. Bu yüzden mutlaka belli bir zaman sonra büyünün yeniletilmesi için tekrar medyuma gitmeniz gerekir. Medyuma gittiğiniz de büyü tazelenir ve kişi üzerinde etkilerinin devam etmesi sağlanır. Bu şekilde büyünün etkileri sürmeye devam eder. Yenileme işlemi için kişinin size karşı olan davranışlarına bakabilirsiniz. Büyünün süresi bitmeye başladığında kişi gene normal bir şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Mutlaka zamanında büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Sevgilim benden başkasını sevmesin istiyorsanız mutlaka tesir süresine önem vermelisiniz. Büyünün gücünün artması için ek olarak farklı bağlama büyüleri de yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de büyünün etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zaman da ek bağlama büyüsü ile büyünün gücü çok daha fazla artmış olur.

Kurdele Büyüsü ile Bağlama Tehlikeli midir?

Kurdele büyüsü ve diğer tüm büyülerin gücü çok büyük olduğu için belli bir süre sonra tehlikeli olabilmektedir. Özellikle büyünün gücü belli bir süre sonra sizi de sarmaya başlayabilir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekir. Büyü yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu varlıklar size de musallat olabilirler. Kendinizi korumak için herhangi bir şekilde büyüyü siz yapmamalısınız. Hatta kendinize büyü yaptırmadan önce bir koruma tılsımı yaptırabilirsiniz. Bu tılsım sizi büyünün tüm olumsuz enerjisinden ve üç harflilerden de koruyacaktır. Bu şekilde kendinizi koruma altına alabilirsiniz.  Kurdele büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için amacınıza ulaşırsınız fakat büyü bu gücü üç harflilerden alır. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Belli bir süre sonra size musallat olarak sizi kontrol etmeye başlarlar. Bu yüzden büyü yöntemi yerine daha farklı tehlikesi olmayan yöntemler kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

Kurdele Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurdele büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden işlemle ilgili herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün bozulması için üç harflilerden yardım alır. Bu varlıkların gücü sayesinde ancak büyü bozulur. Bunun dışında herhangi bir işlem büyünün gücüne yetmez. Bu varlıkların gücü kullanılarak büyü bozulduktan sonra kısa zaman içerisinde kişi normal bir şekilde davranmaya başlar. Artık kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkmış olur ve gene eskisi gibi hareket eder. Sevgilim benden başkasını sevmesin diye yapılan kurdele büyüsü bu şekilde bozulduktan sonra her şey gene eskisi gibi olacaktır. Bu şekilde kişi de büyüye dair herhangi bir şey hatırlamaz.

Kurdele Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde insanlar sürekli olarak büyü gibi mistik olaylara karşı uyarılmışlardır. Büyü en büyük günahlardan biridir. Ayetlerde büyü yapanlar ve karşılaşacakları durumlar ile ilgili sürekli olarak insanlar uyarılmıştır. Fakat halen büyü yöntemi kullanılmaya devam ediyor. Büyü ne kadar güçlü bir yöntem olursa olsun kişinin iradesi dışında hareket etmesine sebep olduğu için günahtır. Bir kişiye büyü yaparak onun kaderini değiştirmiş olursunuz. Bu yüzden kişi artık tamamen kendi istekleri dışında hareket etmeye başlar. Böyle bir durumda da Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Büyü yapana ve yaptıran kişiler ne amaçla bu yöntemi kullanırlarsa kullansınlar büyü çok tehlikeli ve günahtır. Büyü yapan kişiler mutlaka öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırlar. Bu hayatta da hiçbir şekilde kişilerin işleri doğru düzgün gitmez. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüden uzak durmalısınız. Büyü yerine mutlaka normal yolları deneyerek amacınıza ulaşamaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da er ya da geç büyü sizi de etkisi altına almaya başlayacaktır. Bu şekilde hem sevdiğinize hem kendinize zarar vermiş olursunuz.

Bağlama Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi büyüden farklı bir yöntemdir. Bu yöntem günah değildir ve tamamen dualar ile uygulanır. Bu yüzden insanlar tarafından bu yöntem çok daha fazla tercih edilmektedir. Celb için mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekir. İşlemi kendiniz uygulayamazsanız. Medyum celb işlemi için dualar eder ve sizin de bu duaları tekrar etmeniz gerekir. 14 gün boyunca bağlılık  celbi için medyum dua eder. Daha sonra celb tamamlandıktan sonra bu işlemin etkilerini görene kadar sürekli olarak sizin de dua etmeniz gerekecektir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb genellikle büyü gibi kısa zaman içerisinde etkilerini göstermez. Bu işlemin yapımı da uzundur etki etmesi de. Aylar boyunca bekleyebilirsiniz. Fakat işlem yanıt verdiğinde mutlaka sevdiğiniz kişi size bağlı biri olur. Bu işlem günah olmadığı için bu yöntemi tercih etmenizi öneririz. Bağlama celbi aynı zamanda bir kez yapılır. Sürekli olarak yeniletilmesine gerek yoktur. Büyü gibi yenileme işlemi yapılmaz. Ömür boyunca etkileri kişiler üzerinde görülmeye devam eder. Bu yüzden de celb yöntemi insanlar ve medyumlar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın