Kocamı Dostundan Ayırmak İstiyorum

Kocamı Metresinden Ayırmak İstiyorum

Evlilik kurumu toplumumuz için önemli ve kutsal görünen bir kurumdur. Bazı evlilikler severek yapılırken bazı evlilikler ise görücü usulü ile yapılmaktadır. Evlilik nasıl yapılırsa yapılsın hepsinde bazı problemler yaşanmaktadır. Birbirini çok severek evlenen çiftler de çok sorun yaşamaktadır. Öyle ki birbirlerini çok sevdiği halde ayrılan çok sayıda çift vardır. Evliliklerde görülen en büyük sorunlardan biri de aldatmaktır. Evli olduğu halde hayatına başka birini alan çok sayıda insan vardır. Bu sorunu yaşayanlar genel olarak bakıldığı zaman kadınlar olmaktadır. Siz de kocası tarafından böyle bir sorunu yaşayan biriyseniz ve kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyorsanız yazımıza göz atmalısınız. Yaşanan bu gibi sorunlar için yapılan büyü işlemleri bulunmaktadır. Ayırma büyüsü işlemi yaptırarak kocanızı dostundan ayırıp eve geri getirebilirsiniz. Çok sayıda kadın evliliğini kurtarmak için bu işlemi yaptırıp kocasını eve geri getirmektedir. Ayırma büyüsü sayesinde evliliğinizi kurtarmanız mümkün olmaktadır. Ayırma büyüsü işlemini tek başınıza yapmamalısınız. Bu işlem için alanında uzman bir medyum bulmalısınız. Medyumlar büyü yapma işlemlerinde oldukça deneyimli kişilerdir. Bu sebeple ayırma işlemini bir medyuma yaptırmalısınız. Böylece oluşabilecek zararlardan da kendinizi korumuş olursunuz. Ayırma büyüsü işlemi yapıldıktan sonra etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen kişilerin başvurduğu işlemlerin başında ayırma büyüsü gelmektedir. En merak edilen konulardan biri de ayırma büyüsü işleminin nasıl yapıldığıdır. Kocası başka birine gittiği için evliliği bitme noktasına gelmiş ve mutsuz bir hayat süren çok sayıda insan vardır. Böyle durumda bazı kişiler boşanmayı tercih ederler. Bazı kişiler de kocasını eve döndürmek için çeşitli yollar aramaktadır. Bu yolların başında kocasını birlikte olduğu kadından ayırmak gelmektedir. Bunun için yapılması gereken ayırma büyüsü işlemi yapmaktır. Siz de kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyorsanız ayırma büyüsü yaptırmalısınız. Ayırma büyüsü işlemi tek başına yapılmaması gereken bir büyüdür. Ayrıma büyüsü işleminin yapımı zordur. Ayrıca etkisi de oldukça güçlüdür. Bu sebeple büyü işlemini mutlaka bir medyuma yaptırmanız gerekir. Medyum ayırma büyüsü için gerekli ritüelleri yaptıktan sonra büyü tamamlanmış olur. Medyum seçiminde de dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Ayırma Büyüsü Etkileri

Evliliğinde sorun yaşayan insanların başlıca sorunlarından biri kocasının başka biriyle birlikte olmasından dolayıdır. Kısaca kocasının aldatmasından dolayıdır. Bu durumda evliliğini kurtarmak isteyen kadınlar ayırma büyüsü yöntemini tercih etmektedirler. Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri ayırma büyüsü işleminin nasıl etkileri olacağıdır. Ayırma büyüsü işleminin etkilerinin başında kişinin düşünce ve fikir yapısı tamamen değişim göstermeye başlar. Bu değişimin başında sevdiği kişiyle yaşayacağı sorunlar gelmektedir. Aralarında kavgalar çıkmaya başlar. Birbirlerine olan tahammül seviyeleri tükenme noktasına gelir. Anlaşmazlıklar oluşur. Evli ve dost sahibi olan erkeklerde pişmanlıklar görülmeye başlanır. Bu etkilerin devamında dostundan ayrılmak isteyecektir. Ayırma büyüsü işleminin etkisiyle eşiniz kısa zaman sonra dostundan ayrılıp eve geri dönecektir. Sorunsuz bir şekilde evliliğiniz devam edecektir. Ayırma büyüsü yapılan kişi ve kişiler sürekli kavga ederler. Birlikte aynı ortamda durmakta zorluk yaşarlar. Herhangi bir konuda ortak nokta bulamaz hale gelirler. Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen kişiler ayırma büyüsü işlemiyle kocalarını eve geri getirebilirler.

Ayırma Büyüsü Tesir Süresi

Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyenlerin ve ayırma büyüsü yaptıran kişilerin merak ettiği konular arasında büyünün ne kadar süre içinde tesir göstereceği gelmektedir. Ayırma büyüsü işleminin tesir süresi çiftlerin birliktelik sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin kocanız ve dostunun birlikteliği başlayalı kısa zaman olduysa ayırma büyüsü kısa zaman içinde etki gösterecektir. Uzun süreli birliktelikleri ayırmak için uzun zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Medyumlar bu işlemler için farklı ritüeller yapmaktadır. Ayırma büyüsü işlemi için medyum seçiminde dikkatli olmalısınız. İşlemin etkili olması için iyi bir medyum bulmanız gerekmektedir. Yapılan ritüelin türüne göre etki süresi de değişkenlik gösterir. Genel açıdan bakacak olursak ayırma büyüsü işleminin tesir etme süresi iki hafta ile kırk gün arasındadır. Daha önce belirttiğimiz gibi bu süre duruma göre değişkenlik göstermektedir.

Ayırma Celbi

Kocamı dostundan ayırma istiyorum diyerek ayırma büyüsü yaptıran kişiler için ikinci bir yol da ayırma celbi yaptırmaktır. Ayırma celbi evliliği kurtarmak için iyi niyetle yapılan bir işlemdir. Havas ilmi uygulamalarına dahildir. Dolayısıyla ayırma celbi işleminin günahı yoktur. Büyü yapmak ve yaptırmak ise günahtır. Dinimize göre büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennem olacaktır. Her ne kadar evliliği kurtarmak için yapılmış olsa da günahtır. Bu sebeple büyü yaptırarak günaha girmek yerine ayırma celbi yaptırmak sizin için daha faydalı olacaktır. Ayırma celbi yaptırarak kocanızı eve geri döndürmeniz mümkündür. Bu konuyu bir örnekle anlatalım. Teyzem küçük yaşta ailesi istemediği halde sevdiği için evlendi. Evliliklerinin ilk yıllarında hiç sorun yaşamadılar. Birlikte çok mutlulardı. Daha sonra zaman geçtikçe eşi ona karşı uzak davranmaya başladı. Bunun farkına varan teyzem kısa süre sonra araştırarak hayatında başka birinin olduğunu öğrendi. Evliliğini bitirmek istemiyordu. Bunun sıkıntılı bir süreç olduğunu söylüyor ve geçeceğine inanıyordu. Ayırma celbini araştırıp yaptırmaya karar verdi. Ayırma celbini yaptırdıktan sonra kocası evine geri döndü. Siz de ayırma celbi yaptırarak eşinizle olan sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın