Kocam Metresinden Ayrılsın

Evlilikte en büyük sorunlardan biri olan aldatılma olayları yüzünden boşanmalar artmış durumdadır. Maddi geliri iyi olan erkeklerin ne yazık ki yarıdan çoğu başka kadınlara bakmaktadır. Bu durumu engellemenin bir yolu yoktur. Geçtiğimiz günlerde ve gelecek günlerde böyle durumlar ile hap karşılaşmaktayız. Aldatılan bazı kadınların psikolojik tedavi alması gerekirken bu durum bazı kadınlar da ise fazlı yollar izlemektedir. Bazı kadınlar aldatıldıktan sonra o erkeği pişman etmek için uğraşırlar ve birçok zaman başarılı oldukları bilinir. Erkekler geçici hevesleri yüzünden yuvaları yıkılsın istemezler. Eğer sizde kocam metresinden ayrılsın diyorsanız doğru yerdesiniz. Bunun için geçtiğimiz yıllarda yıllar da birçok kadın büyü ve celp yaptırarak bu konuyu çözmüştür. Kimi kişiler ise tamamen her şeyi oluruna bırakmış biraz zaman sonra eşleri kendilerine dönmüştür. Bu durum ne kadar zor bir durum dahi olsa bir an önce kendinize gelmelisiniz. Kocanızın neden metresi olduğunu bir düşünmelisiniz. Kocanıza ilginiz azalmış ise veya kendi öz kişisel bakımınızı yapmıyorsanız bunlarda bir neden olabilir. Fakat eşinize ilgili ve kişisel öz bakımınızı yaptığınız taktirde eşiniz sizi aldatıyorsa ve eşinizin metresi varsa bu durumun sizinle değil karşı tarafa ilgisi vardır. Maalesef bazı kadınlar maddi geliri yüksek erkeklerin evli olduklarını bildikleri halde geçimlerini kolaylaştırmak için yakın davranıp erkeklerin akıllarını karıştırabilirler. Ne yazık ki çoğu erkek bunun maddi açıdan bir yaklaşım olduğunu anlamaz ve kendini değerli hissettiren o kadına yaklaşır. O kadının isteriğinkilerini yapar ve maddi açıdan o kadına destek olurken ailesini unutur. Ailesinin hiç yanında olmayan erkek ileri günlerde bunu fark eder ama erkeklerin bu durumu fark ettiğinden ne yazık ki iş işten geçmiş olur. Türkiye şartlarında aldatılmalar ne yazık ki diğer ülkelere göre fazladır. Kimi kadınlar bu durumun önüne geçmiş eşlerini kendilerine bağlamayı başarmış ve mutlu bir evlilik sürdürmektedirler. Eğer sizde mutlu bir evlilik sürdürmek istiyorsanız eşinizin metresinden ayrılması için soğutma celbi yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem eşinizi yeniden tavlamak için uğraşmamış olursunuz. Aynı zamanda eşinize yaptırdığınız soğutma celbi sayesinde bütün kadınlardan soğuyup sadece sizi beğenecektir. Nu soğutma celbini daha önceden birçok kadın yaptırmış ve memnun kalmıştır. Bazı kadınlar ise eşi ve metresi için soğutma büyüsü yaptırmaktadır. Soğutma büyüsü yaptırdığınız taktirde eşiniz metresi ile ayrılır fakat bu durum uzun süre geçerli değildir ve aynı zamanda çok tehlikeli bir yoldur.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazı kadınları eşlerini metreslerinden ayırmak için denediği yöntemlerden biri olan soğutma büyüsü kişilerin tek başlarına yapamayacakları ve konu hakkında bilgili kişilerden ve alanında uzman kişilerden yardım alınması gereken bir büyü çeşididir. Soğutma büyüsü aynı zamanda tehlikeli bir büyüdür. Yapım aşamasında yapılan ufak bir yanlış ile bu durumdan hem eşiniz hem de siz zarar görürsünüz. Maalesef bu durum yüzünden birçok evli çiftin geri dönülemez hatalara girdiği ve evliliklerinin son bulduğu bilinmektedir. Soğutma büyüsü için alacağınız ile birlikte eşinizin sadece metresi ile arası bozulacaktır ve bu durum uzun süreli bir durum olmayacaktır. Kocam metresinden ayrılsın diyerekten yaptırdığını soğutma büyüsünün tesir süresi bitince eşiniz maalesef o kadına geri dönebilir. Yaptırmış olduğunuz soğutma büyüsünden bir fayda sağlayamaz, bir fayda sağlasanız bile bu durum çok uzun süreli bir durum olmayacaktır. Soğutma büyüsünün bir diğer kötü tarafı ise kediniz yapamayacağınız için konu hakkındaki bilgili kişilerde ve medyumlardan yardım almanız gerekecek ve bu işlem maalesef çok pahalı bir işlemdir. Bu işlemin pahalı olması sebebi ile birçok soğutma büyüsünü yaptırmaktan vazgeçenlerin çoğunlukta olduğu bilinmektedir. Soğutma büyüsü yaptırırken kesinlikle dikkatli olunması gerekir. Aynı zamanda niyetinizi kesinlikle belirtmelisiniz aksi takdirde eşiniz metresinden soğuyacağına sizden soğuyabilir. Kişiler böyle konularda uğraşmamak ve hızlı sonuç almak için büyü yaptırmaktadırlar fakat soğutma büyüsü uzun bir zaman diliminde etkisini gösterir. Bununla birlikte hem günah olan bir işlemdir. Büyü yapmak dinimizce haram kılınmıştır. Büyü yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü yapımı zor olan bir büyü çeşididir. Bu sebeple yapımı gibi bozulma işlemi de çok zor bir süreçtir. Soğutma büyüsü yapılmış olan kişilerde görülen özelliklerden bazıları kişinin hep bir memnuniyetsizlik ve hep bir moral bozukluğu içinde olmasıdır. Büyünün tesirinin geçmesi beklenmektedir. Tesiri geçmeden soğutma büyüsünü bozma işlemi ne yazık ki işe yaramaz. Kişi hep mutsuz olmaya devam eder kimse ile konuşmak istemez. Kocam metresinden ayrılsın diyerek yaptırmış olduğunuz soğutma büyüsünü ise hemen bozdurabilirsiniz. Soğutma büyüsünün bozdurduğunuz zaman kocanızın eski neşesi yerine gelecektir. Aksi ve huysuz tavırları artık geride kalacaktır. Kocanızın metresi ile olan bağı kopması için yapılan bu soğutma büyüsü bozulduğu taktide eşiniz ne yazık ki o kadına geri dönebilir. Bu durum sizi üzse dahi en azından ortadan eşiniz ve sizin için olan tehlike kalkmış olacaktır. Soğurtma büyüsü bozulan eşiniz bazı zamanlar aksi olabilir bu durdurma gayet normaldir. Soğutma büyüsü yapımı kesinlikle günahtır. Eğer soğutma büyüsü işlemini bozdurmak istiyorsanız kesinlikle tövbe etmenizi tavsiye ederiz. Zararın neresinden dönerseniz kardır. Bu işlem günah bir işlem olduğu için bir daha yapmanızı önermeyiz ve çevrenizde yapan kişiler veya yaptırmayı düşünen kişiler ver ise onları uyarınız.

Soğutma Celbi Nasıl Yapılır;?

Soğutma celbini anlatmadan önce belirtmeliyiz ki soğutma celbi günah değildir. Bu konu hakkında bilgili ve alanında uzman medyumların soğutma celbi veya herhangi bir celbin günah olmadığını söylemektedirler. Soğutma celbi ve diğer celpleri hep iyi niyetle yapılmaktadır. Kötü niyetli kişiler isteseler de soğutma celbi veya herhangi bir celbi yaptıramazlar. Kişiler soğutma celbini eğer aldatılıyorlarsa bu durumun artık bitmesini istiyorlarsa ve kocam metresinden ayrılsın diyorlarsa yaptırabilirler. Soğutma celbi kesinlikle kolay bir işlemdir. Kolay olması sebebi ile maliyeti oldukça uygundur. Bu sebeple birçok kadının aldatan eşlerine soğutma celbi yaptırdığı bilinmektedir. Bu işlemin tek bir kötü yanı vardır. Kötü yanı ise soğutma celbini veya herhangi bir başka celbi yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle yardım almalıdır. Yardım alınmadan herhangi bir celb, yaptıramazsınız. Bu işlem için kesinlikle konu hakkındaki bilgili kişilerden, daha önceden soğutma celbi yaptırmış kişilerden ve alanında uzman medyumlardan yardım alınız. Bu sayede soğutma celbi yaptırdığınız eşiniz metresinden ayrılır, size geri döner. Size karşı daha önce hiç yapmadığı şeyleri dahi yapabilir. Bu sayede artık mutlu bir yuvanız olabilir. Akşamları evine erken gelir ve aile huzurunuz yine eskisi gibi olur. Soğutma celbi yaptırmış olduğunuz eşinize eski metresi herhangi bir büyü yaptırsa dahi tutmaz çünkü soğutma celbi de dahil olmak üzere celblerin koruyucu özellikleri vardır. Bu sebeple sadece eski metresi değil her kim olursa olsun kötü amaçlı yaptırılan her türlü büyüden korunacaktır. Yapımı aşamasında tehlike bulunmayan soğutma celbinin bozulma işlemi olmamaktır. Bozulma işleminin olmamasının sebebi ise kimsenin buna ihtiyaç duymamasıdır. Soğutma celbi aynı zamanda kısa zamanda tesir gösteren bir işlemdir. Kocanıza metresinden ayrılması için yaptığınız soğutma celbi hemen etkisini gösterecektir. Bu sayede kocanız anında size geri dönecektir.

Bir cevap yazın