Kocamla Aramız Düzelsin

Evli çiftlerin sık sık yaşadıkları sorunlar bir süre sonra çözümü çok zor sorunlar haline gelmektedir. Kişilerin arasındaki gerginlik ne kadar yüksek olursa barışma ihtimalleri eskiye dönme ihtimalleri de oranda azalmaktadır. Kadınların erkekleri erkeklerin kadınlara anlamadığı bir dünyada yaşamaktayız. Çünkü bireyler arasındaki iletişim oldukça düşük bir seviyede ilerlemektedir. Konuşarak halledilebilecek bazı sorunlar konuşulmadığı için büyüyerek halledilemez boyutlara kadar çıkmaktadır. Bu nedenle de insanlar gerek psikologlardan gerek evlilik terapistlerinden yardım almakta ama sonuç alamamaktadır. Kocamla aramız düzelsin İsteyen bir kadın her türlü yolu denedikten sonra büyülere de başvurmaktadır. Büyüler neden en son çaredir diye düşünülecek olursa hem yapıp aşaması uzun sürmesinden hem de karar verme aşamasında insanların tereddütleri olmasından dolayı olabildiğince en sona bırakılan bir karardır. Ama bazı durumlarda en doğru karar kesinlikle büyülere başvurmaktır. Günümüzde evlilikler için eşleri birbiriyle daha sıkı fıkı yapabilmek için yüzlerce büyü bulunmaktadır. İki insan arasındaki iletişimi düzeltmek için yapılan büyüler ikiye ayrılır birincisi aşk etme büyüleri bu büyü bir insanın bir insana aşık olması ona karşı duygusal bir şey hissetmesi adına yapılan büyülerdir. Diğeri ise bağlama büyüleridir bağlama büyüleri sadece evlilik ilişkilerinde değil iki insan arasındaki iletişimi düzeltmek adına iki kardeş arasında anne baba arasında abla kardeş arasında ya da iki arkadaş arasında bile yapılabilir.

Eşler için Bağlama Büyüsü

Karı kocanın arasındaki sorun karı-koca arasında kalır gibi büyüklerimizden kalma bir söz bulunmaktadır. Bu bir bakıma doğru bir karar diğer yandan ise yanlış bir karardır. Doğru karar olarak değerlendirecek olursak konuyu büyütmemek adına bazı şeylerin saklanması akıllıcadır. Ama bazı durumlarda özellikle aile içi şiddet gibi durumlarda konunun saklanması hayati boyutlarda hatalara yol açabilmektedir. Sizin de bildiğiniz gibi eşler arasında birinin arkadaşına ya da bir tanıdığına konuyu anlatmasının ardından alacağı tavsiye bağlama büyüleri olacaktır. Bu büyüler aşık etme büyülerinden farklı olarak aralarında daha önce sevgi bağı olan kişilere sevgilerini alevlendirmek ve onları tekrar bir araya getirmek için yapılan büyülerdir.  Kocamla aramız düzelsin niyeti ile yapılacak olan bir bağlama büyüsü için büyünün çeşidine göre ihtiyacınız olacak olan bazı materyaller bulunmaktadır. Ama büyüler hakkında bilmeniz gereken ilk şey yapmadan ya da yapmaya niyet etmeden önce kesin kararlı olmanız gerektiğidir. Niyet bir büyü için oldukça önemli bir aşamadır.  Çünkü büyüler enerji alma ve gönderme olayıdır sadece bu enerji göndermenin yolları ve o enerjiyi bağlamanın yöntemleri farklılık göstermektedir. Hatta niyetiniz ne kadar güçlü ise yapacağınız büyünün etkisi süresi o kadar uzun ikisi de o kadar güçlü olacaktır. Eğer eşiyle arasını düzeltmek isteyen bir kadın iseniz sizleri tavsiye edeceğimiz bir çeşidi kibrit ile bağlama büyüsüdür.

Kibrit ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşinizin artık size eskisi kadar İlgi göstermediğini düşünüyorsanız ve tartışmalarına son zamanlarda arttı ise size harika bir bağlama büyüsü yapımı tarif edeceğiz. Kocamla aramız düzelsin niyeti için yapacağınız bağlama büyüsü kibrit ile bağlama büyüsüdür. Bu büyü eskiden aranızda olan ateşi tekrar alevlendirmek için yapılan bir büyüdür. Etkisi oldukça kuvvetlidir ama ruhsal olarak insanı yormayan bir büyüdür yani sadece hatırlatma ihtiyacını gidermeye yardımcı olmaktadır. Kibrit ile bağlama büyüsü bağlama büyüleri içerisinde en sık yapılan büyülerden biridir. Bu ister evinizde kendiniz yapabilir isterseniz de daha uzun süre etki göstermesi adına bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Kibrit ile bağlama büyüsü için ihtiyacınız olan materyaller aşağıda sıralanmıştır.

  • 41 adet yanmamış kibrit
  • 41 adet kuru karanfil
  • 3 metre ipek sicim
  • Bir yemek kaşığı tuz
  • Büyü yapılmasını istediğiniz kişiye ait bir eşya

Büyünün yapım aşaması tam 41 gün sürecektir. 41 gün öğle ile ikindi arasında iki rekat namaz kıldıktan hemen sonra İpek sicimi 41 parçaya bölün ve her bir karanfili üç dolam sicimli sarın, eşinize ait eşyayı kalbinize yakın bir yer tutarak şu tılsımları söyleyin: “ gücü her şeye yeten aşk melekleri eşimle aramdaki sorunları yok edin onu bana tekrar aşık edin”.  Daha sonra bir tutam tuz üzerine karanfilli koyup her gün gece yatmadan önce kibritle yakmanız gerekmektedir.

Kibrit ile Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Kibrit ile bağlama büyüsü yapım olarak oldukça kolay ama süreç olarak uzundur. Sonuçta sevgilinizi size getirecek olan bir şeyi 41 gün daha beklemek çokta zor olmayacaktır. Büyüyü yaptığınız her gün yaktığınız her bir karanfil ve kibrit eşinizin size olan aşkını depreştirecek ve onu günbegün pişmanlığa sürükleyecektir. Kocamla aramız düzelsin niyetini ederek yaptığınız büyü ile eşinizle aranız en geç iki ay içerisinde eskisinden daha iyi olacak ve evliliğiniz bir katta mutlulukla taçlandırılacaktır. Sizlerde evliliğinizin yeni haliyle mutlu mesut bir şekilde hayatınızın keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz. Bazı büyüler de büyülerin etki süresini uzatmak için belli bir süre sonra büyüyü yenilemek gerekmektedir. Kibrit ile bağlama büyüsünü de etki süresini uzatmak amacıyla sadece üç yıl sonra bir kere daha tekrarlamanız gerekmektedir. Daha sonra aşkınıza kaldığınız yerden mutlu mesut bir şekilde devam edebilir varsa çocuklarınıza büyütebilir yoksa çocuk sahibi bile olabilirsiniz. Büyü yenilemenin nedeni herhangi bir olumsuzluk karşısında tekrar eskisi gibi araya soğukluk girmesin önüne geçmekten kaynaklı olarak yapılan bir işlemdir. Bu nedenle etki süresini artırmak amacıyla verilen tarihte büyük yenilemeniz oldukça önemlidir. Aranızın iyi olduğunu düşünüp büyü yenilemekten vazgeçmemeniz gerekmektedir. Unutmayın ki bu sadece önlem almak amacıyla yapılan bir eylemdir.

Kocamla Aramız Düzelsin Celbi

Celberin ikili ilişkilerdeki güçlü etkileri hakkında bilgi verecek olursak büyüler kadar zahmetli olmayan ama bir o kadar etkili olan bir işlemdir. Evde yapmakta kolaydır bir medyum ya da bir din aleminden yardım almakta oldukça kolaydır. Bağlama celbleri tamamen saf duygular içerisinde yapılabilen işlemlerdir. Öyle ki niyeti iyi olan ve saflığı ile insanlar arasında tanınan kişiler tarafından yapılması etkisi açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır. Kocamla aramız düzelsin niyeti için yapacağınız celbde öncelikle iyi bir araştırma yapmanız hayati önem taşımaktadır. Eğer daha önce bu tarz işlemlerde bir deneyim yaşamadıysanız mutlaka bir medyumdan ya da bir cami hocasından yardım almanız gerekmektedir. Zaten celblerin dini boyutları mistik boyutlarından daha kuvvetlidir. Şayet celbi kendiniz yapmak isterseniz tamamen konsantre bir şekilde uzun bir çalışmanın ardından pürdikkat iyi bir niyetle celbinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bağlama ve ayırma celpleri birbirinden farklı olaylardır bu nedenle yapım aşamaları da etki süreleri de tamamen farklıdır. Celbi yapmaya karar verdikten sonra ayın üçüncü perşembe ile cuma gecesi arasında gece yarısı saat 3:00’ten Sabaha karşı beş aralığında niyetiniz ederek celbi yapmaya başlamanız gerekmektedir. Eğer istikrarlı ve tutarlı bir karakteriniz yok ise mutlaka ve mutlaka bu işlemi başka bir insana yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü bu tarz işlemler tüm konsantre istemektedir. Başarısız birkaç deneme yapmaktansa başarılı bir deneme her zaman daha iyi sonuç verecektir.

Bir cevap yazın