Sevgilimin Gözleri Bağlansın

Geçmişten günümüze kadın erkek ilşkilerinde farklı farklı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar yıılar geçse de genel olarak hep aynıdır. Kıskançlık problemi kadınlarda da erkeklerde de vardır. Bu sebepten biten çok sayıda ilişki de bulunmaktadır. Evli çiftlerin ya da sevgililerin başlıca sorunu olan bu kıskançlığa çözüm olması için yıllardır çok sayıda çözüm aranmıştır. Birbirlerini çok seven çiftler bile kıskançlık sorunu yüzünden çok sayıda problem yaşamaktadır. Bazı kişiler sevdiği kişinin kıskanmasında şikayetçi olurken bazı kişiler de sevdiği kişinin kıskanmamasından şikayetçi olmaktadır. Bu sorun için çoğu çift çeşitli çözümler bulmaya çalışmaktadır.Her iki durum için de yıllardır kullanılan yöntem olarak büyü örnek gösterilebilir. Büyü yöntemi geçmişten günümüze çok sayıda sorun için çözüm olarak kullanılmak istenmiştir. Çok sayıda türleri bulunan büyü türünün sevgililer için de farklı türleri vardır. Sevgilimin gözleri bağlansın isteğinde olan ve başka kimseyle ilgilenmemesini isteyen kişiler bağlama büyüsü yöntemini kullanmaktadırlar. Bağlama büyüsü yöntemi kişinin başka birine bakmasına engel olarak tamamen sevdiği kişiye bağlamaktadır. Bu şekilde ilişkiler sorunsuz devam edebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan kişilerin en çok merak ettiği konu bağlama büyüsünün nasıl yapıldığıdır. Yapısı itibariyle çok etkili olan bir büyü türüdür. Büyünün yapılması oldukça zordur ve güçlü bir büyüdür. Bu kadar önemli bir büyü olmasından dolayı büyünün işini iyi yapan bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Bilinçsizce yapmanız sonucunda zarar gören siz olabilirsiniz. Bu sebeple ayrıntılı bilgi sahibi olmadan ve bir medyuma gitmeden yapılmaması gereken bir büyüdür.Bağlama büyüsünün kendi içinde de faklı türleri vardır. Siz ne amaçla yapmak bağlama büyüsü yapmak istediğinizi medyuma belirtmelisiniz. Bağlama büyüsü yapmadan önce büyüyü yapmak istediğiniz insan hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. Medyuma büyü yaptırmak istediğiniz insanı tarif ederken eksik veya yanlış bilgi vermeniz sonucunda büyü başka bir kişiye etki edebilir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyüyü tek başınıza yapmaya çalışırsanız ritüel sırasında oluşacak en küçük hatada sizin zarar görme ihtimaliniz ya da büyünün ters tepme olasılığı vardır. Bu sebeple mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Medyum seçiminde de dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Medyum büyü için gerekli olan ritüeli tamamladıktan sonra kısa zaman içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü işlemi sonrasında sevgiliniz sizden başka kimseyi görmemeye başlayacak ve sadece size ilgi gösterecektir. Bağlama büyüsü işlemi sayesinde isteklerinize kavuşabilir ve sevdiğiniz kişinin sizden başka kimseye bakmamasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan kişilerin merak ettiği konular arasında bağlama büyüsünün nasıl etkileri olacağı gelmektedir. Bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için etkileri de çok güçlüdür. Büyünün etkisi altındaki kişide olumlu ve olumsuz etkiler ortaya çıkmaktadır. Kişi size tamamen bağlanacak ve gözü sizden başka kimseyi görmemeye başlayacaktır. Büyünün etkisi altındaki kişi için tek önemli olan siz olacaksınız. Hayatının merkezine sizi alacaktır. Bunun yanında olumsuz etkileri de olmaktadır. Kişi büyünün etkisindeyken kabuslar görmeye başlar. Halsizlik ve sürekli uyku hali görülmeye başlanır. Sinirli bir yapısı olmaya başlamaktadır. Huylarında ve karakterinde değişmeler olmaktadır. Büyünün etkisi öncesi yalan söylemeyen bir insan yalan söylemeye başlama ihtimali vardır. Büyü yaptırılmadan önce bütün bu etkiler düşünülmeli ve ona göre karar verilmelidir. Büyü işlemi ciddi bir durum olduğu için geri dönülemez olabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu tesir süresinin ne kadar olacağıdır. Her büyünün kendine göre ayrı bir tesir süresi bulunmaktadır. Bağlama büyüsünün tesir süresi de diğer büyülere göre farklıdır. Ayrıca büyünün etki etme süresi kişiden kişiye de farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olan kişiler medyumlardır. Medyum büyü işlemini tamamladıktan sonra ne kadar sürede etki edeceğinin bilgisini verecektir. Genel olarak bakacak olursak bu süre iki haftadır. Büyü tamamlandıktan iki hafta sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü etki etmeye başladıktan sonra kişinin üzerinde uzun zaman kalmamaktadır. Büyünün etkisi bitmeye başladığı zaman belirtilerini kişide görmeniz mümkündür. Bu durumun yaşanmasını istemiyorsanız büyü yenileme işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yenileme işlemi de çok önemlidir. Bu sebeple tek başınıza yapmamalısınız. Büyü yenileme işlemi sırasında oluşacak en küçük hatada sizin zarar görme ihtimaliniz ya da büyünün ters tepme ihtimali vardır. Bundan dolayı büyü yenileme işlemini bir medyuma yaptırmalısınız. Medyum büyü işlemini tamamladıktan sonra etkileri tekrar görülmeye başlanacaktır. Eskisi gibi gözü dışarıdan kaçacak ve sadece sizi görmeye başlayacaktır.

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Sevgilimin gözleri bağlansın diyen kişilerin merak ettiiği konulardan biri de bu büyünün nasıl yan etkileri olacağıdır. Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de bazı yan etkiler bulunmaktadır. Sevdiği kişiye bu büyüyü yaptıacak olan kişler bu yan etkileri göz önünde bulundurmalıdır. Bu yan etkilerin başında kişide oluşan halsizlik, yorgunluk gösterilebilir. Kişi büyünün etkisiyle kabuslar görmeye başlar. Hasta bir ruh haline girer ve ilaç kullanmaya başlamaktadır. Gün içinde sürekli uyku hali görülmeye başlanır. Kişinin psikolojisinde de bazı bozulmalar meydana gelmektedir. Bu etkiler büyü yapılmadan önce iyi düşünülmeli ve öyle karar verilmelidir.

Bağlama Celbi

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yaptırmanın tehlikesi altına girmek istemiyor ise bağlama celbi yaptırmayı tercih edebilmektedirler. Bağlama celbi havas ilmi ve uygulamaları dahilinde bir işlemdir. Dolayısıyla celb uygulaması günah değildir. Belirli sözler ve dualar kullanılmaktadır. İyi niyet temennisiyle yapılan bir işlemdir. Kötülük içermemektedir. Dinimize göre büyü işlemi yapmak ve yaptırmak günahtır. Ayrıca büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Günaha girmemek ve tehlike altına girmemek için celb işlemini yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır. Bağlama celbi işlemini gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür. Bu konu hakkında yaşanan bir örnek verilebilir. Kuzenim uzun zaman önce biriyle tanıştı. Bir süre görüştükten sonra birbirlerinden çok hoşlandılar ve görüşmeye başladılar. Zaman geçtikçe onu sevmeye başlamıştı. Sevgili olduktan sonra bazı şeyler zamanla değişmeye başlamıştı. Kuzenim kıskanç bir insandı ve sevgilisi başka birine bakınca hemen sinirleniyordu. Bu durum ilerledikçe tartışmalar yaşamaya başladılar. Kuzenim sevgilisinden ayrılmak istemiyordu. Bu duruma da çözüm bulmak istiyordu. Bir arkadaşından duyduğu celb uygulamasından bize bahsetti. Yaptırmaya karar vermişti. Sevgilisi kendisinden başka kimseye bakmasın ve kimsede gözü olmasın istiyordu. Celb ugulamasını yaptırdıktan iki hafta sonra sevgilisinde oluşan değişimler görülmeye başlandı. Sevgilisi kuzenimin üstüne düşüyor ve ondan başka kimseye bakmıyordu. Sadece kuzenimin istediklerini yapmaya başladı. Hayatının merkezine kuzenimi almıştı. Siz de sevgilimin gözleri bağlansın diyorsanız bağlama celbi uygulamasını gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde günaha ve tehlikeye girmeden isteklerinize kavuşmuş olursunuz. Celb uygulamasını kullanarak büyünün olumsuz etkilerinin sevgilinizde oluşmasını da engellemiş olursunuz.

Bir cevap yazın