Kocamla Ayrılmayalım

Kocamla çok küçük sebeplerden dolayı sürekli kavga ediyorduk. Artık bu durumlar giderek artmaya başladı ve bu durumdan çok sıkılmıştım. Artık ayrılamaya karar verdik ama ben asla ayrılmak istemiyordum. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım. Komşumun tavsiyesi üzerine medyuma gitmeye karar verdim. Aslında büyü yaptıracaktım ama bana büyünün zararlı olduğunu ve benimde eşimin de bu durumdan etkileneceğimizi anlattılar. Ben de celb yaptırmaya karar verdim. Kocamla ayrılmayalım diye celb yaptırmaya karar verdim. Celb yaptırdıktan kısa bir süre sonra eşimle aramızdaki tüm sonuçları çözdük ve gerçekten şuanda çok mutluyuz. Hiçbir sorunumuz kalmadı çok şükür her şeyin üstesinden geldik bu celb sayesinde. Artık kocamla en büyük sorunlarımız da bile kavga etmiyoruz ve hiç birbirimizi kırmıyoruz.

Barışma Büyüsü

Sevdiği kişi ile arasında sorun yaşayan kişiler genel de bu barışma büyüsünü denerler. Barışma büyüsü etkili büyüler arasında yer alır. Bu büyü sayesinde gerçekten kısa zaman içerisinde küs olduğunuz ya da aranızın kötü olduğu her insanla barışabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insanla ilişkinizi düzelterek mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman sonra gerçekten amacınıza ulaşacaksınız. Kocamla ayrılmayalım isteyen kişiler bu barışma büyüsünü kullanabilirler. Bu büyü sonucunda kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişi sizi anlamaya başlayacak ve tekrar sizinle birlikte olacaktır. Sevgiliniz ile bu barışma büyüsü sayesinde eskisinden de iyi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Kocası ile barışmak isteyen kadınlar da bu büyü yöntemini kullanarak kocaları ile kısa zaman içerisinde aralarını düzeltebilirler. Bu şekilde mutlu evliliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Barışma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Barışma büyüsü yapımı için kişiler hiçbir şekilde kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde bu güçlü büyünün gücü sizi de sarar ve iradenizi kaybederek yaşamaya başlarsınız. Bu da kocanız ile aranızı düzeltse bile büyü etkisi ile hareket edeceğiniz için hayatınız değişecek, kötü yönde etkilenecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Kocamla ayrılmayalım diye barışma büyüsü yaptırmak için medyuma gittiğiniz de kocanıza ait olan bir iç çamaşırını da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu çamaşır üzerine büyü yapıldığında etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka bu çamaşırı tekrar eşiniz fark etmeden yerine geri koymanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü yavaş yavaş etkilerini gösterecektir. Büyünü etkisi ile kişi artık tamamen sizin istediğiniz gibi birine dönüşmeye başlar. Bu şekilde kocanız artık sizi çok sevecek ve sizinle kavga etmeyecektir. Tamamen size bağlı bir erkek haline dönüşecek. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile aranızı düzeltebilirsiniz. Barışma büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için kısa zamanda istediğiniz sonucu alırsınız. Büyü etkisi ile artık tamamen kocanız sizin istediğiniz kişiye dönüşür. Sadece bu durum büyünün tesir süresi boyunca devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz.  Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde her şey eskisi gibi normale geri dönecektir ve kocanız da size eskisi gibi kötü davranmaya devam edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için büyünün tesir süresine önem vermelisiniz.

Barışma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Barışma büyüsü tesir süresi uzun sürer fakat mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün tesir süresi illaki bir gün bitecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak büyüyü yeniletirseniz etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyü etkilerinin devam edebilmesi için mutlaka yenileme işleminin yapılması gerekmektedir. Büyü yeniletilmez ise kişi normal eski davranışlarına geri dönüş yapacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka gene aynı medyuma giderek büyünün devamlılığını sağlamalısınız. Kocamla ayrılmayalım diye bu büyüyü yaptıktan sonra birkaç ay içerisinde büyünün etkisi sona erecektir. Büyü etkisi bitmeye yakın olduğunda büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün tesir süresinin bitmesini beklemeyin aksi taktirde kişi olup bitenin farkına varabilir. Bu yüzden de önlem alacaktır. Tesir süresi büyüler için oldukça önemlidir. Kocanızın davranışlarına bakarak da büyünün etkisinin geçmeye başladığını görebilirsiniz. Kocanız yavaş yavaş büyünün etkisi biteceği için normal davranışlarına geri dönmeye başlayacaktır. Bu davranışları gördüğünüz de anında büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Barışma Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Barışma büyüsü iyi bir amaç için uygulanan bir büyü yöntemi olsa da hiçbir şekilde bu büyüyü yaptırmayı tercih etmemelisiniz. Ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmak son derece günahtır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine kocanız ile aranızdaki sorunları konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Hem günaha da girmemiş olursunuz. Büyü kesinlikle haram kılınan bir yöntemdir. Bu yüzden bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Böyle bir şeyin olamaması için sorunlarınızı doğal yollar ile çözmeye çalışmalısınız. Kocamla ayrılmayalım diye celb yöntemini de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde büyü yöntemi yerine celb kullandığınızda da gene aynı sonucu alırsınız.

Barışma Celbi Nasıl Yapılır?

Celb yöntemi günah değildir. Bu yöntem dua ile yapılır. Bu yüzden herhangi bir tehlikesi de yoktur. Büyü çok daha etkili bir yöntem olsa da celb ile de mutlaka sonuç alırsınız. Celb biraz daha uzun sürede etkisini gösterir. Fakat mutlaka sonuca ulaşacaksınızdır. Celb yaptırdıktan sonra etkilerini görmeye başlarsınız ve kocanız ile aranızdaki sorunlar artık çözülecektir. Celb yöntemi de çok fazla tercih edilen etkili yöntemlerden biridir. Celb işlemi bittikten sonra kocanızla barışacaksınızdır. Bu celb yöntemini kullanmak için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz hiçbir şekilde celbi uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde gene olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kocamla ayrılmayalım celbi yaptırmak için mutlaka işinin ehli ve bu konuda tecrübeli birine gitmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde sonuç alabilirsiniz. Celb yapımı zordur ve herkes bu yöntemi uygulayamaz. Mutlaka Kur’anı çok iyi bilen birinin dualar ile bu yöntemi uygulaması gerekmektedir. Bu yüzden siz bu yöntemi kediniz internetten okuduğunuz bilgi ve dualara göre yapamazsınız. Celb yapıldıktan sonra mutlaka yeniletilmesine de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Barışma Celbi Yenileme İşlemi

Barışma celbi yeniletilmesi için mutlaka iyi bir hoca tercih etmelisiniz. Celb uzun süreli etki eden bir yöntemdir ama mutlaka yeniletilmesi gerekir. Bu yöntem yeniletildikten hemen sonra etkileri gene kişi üzerinde sürecektir. Kocamla ayrılmayalım diye celb yaptırdığınız da mutlaka tesir süresine dikkat etmelisiniz. Bu şekilde celbin etkilerinin devamlılığını sağlayarak kocanız ile mutlu olmaya devam  edebilirsiniz. Kocanızla aranız bozulmasın diye bu yöntemi kullandığınız da mutlaka sonuç alırsınız. Celb büyüye kadar güçlü bir yöntemdir ve etkisi de mutlaka görülür. Bu yöntem günah olmadığı için çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz kişi ile aranızı düzeltebilir ve kocanızla mutlu evliliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Celb mutlaka işe yarar. Bu yöntem kişilerin daha çok tercih ettiği tesiri kuvvetli bir yöntemdir.

Bir cevap yazın