Karşı Cinsi Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Benim çok uzun zamandır sevdiğim bir kadın vardı. Ama ona bir türlü ulaşamamıştım. Ne yaptıysam ne ettiysem olmadı. Ona istediği gibi hediyeler aldım sürprizler yaptım ama o gene hiçbir şekilde beni hayatında istemediğini söyledi. Artık ben de ne yapacağımı bilemez olmuştum. Başta belli bir üsre sonra onu unuturum diye düşünmüştüm ama işler hiç de düşündüğüm gibi ilerlemedi. Kısa zaman sonra iyice kafayı yiyecek duruma geldim. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir medyuma gittim ve sevdiğim kadında beni sevsin diye karşı cinsi kendine aşık etme celbi yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan sonra gerçekten sevdiğim kişide beni sevmeye başladı. Artık güzel giden bir ilişkimiz var hepsi bu celb sayesinde oldu iyi ki de bu celbi yaptırmışım valla denemek isteyen herkese de tavsiye ederim. Sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler rahatlıkla bu yöntemi kullanarak sevdiklerine kavuşabilirler.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Aşk büyüleri çok kuvvetli büyülerdir. Bu büyüleri kullanarak kişiler rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Fakat çok fazla tercih edilen bir büyü türü olduğu için mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Çok fazla yapım çeşidi vardır. Siz kendiniz bir büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için de mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek işlemi yaptırdığınız da kendiniz hiçbir şekilde zarar görmezsiniz. Medyum büyünün yapımı için pek çok farklı yöntemi tercih edebilir. Genelde muska yöntemi kullanılır. Bu yöntem oldukça kuvvetlidir ve kısa zaman içerisinde mutlaka sonuç almanızı sağlar. Bunun için medyuma gittiğiniz de medyum bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükleri yazar ve muska şeklinde kapatır. Bu muska üç harflilerden yardım alınarak hazırlanır. Bu şekilde etkileri de daha güçlü olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere bu muskanın saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde muska kişiye yakın olmaz ya da açılır ise hiçbir şekilde büyünün kişi üzerinde bir etkisi kalmaz. Bu yüzden büyünün saklanmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yapıldıktan sonra kişi kısa zaman içerisinde büyünün de etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kişi kendi iradesini yitirir artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu vesveseler yüzünden kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Artık tamamen kişi sizi düşünmeden yapamaz. Bu şekilde rahatlıkla büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Karşı cinsi kendine aşık etme  için rahatlıkla bu büyü yöntemini kullanmayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayarak mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Etkileri

Bu büyü bir de kişinin eşyaları üzerine uygulanabilmektedir. Bunun için de mutlaka medyuma giderken sevdiğiniz kişiye ait olan özel bir eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Medyum bu eşya üzerine büyüyü yaptıktan sonra mutlaka eşyayı gene kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde kısa zaman içerisinde geri dönüş alacaksınızdır. Büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Artık kişi kendi iradesi ile hareket edemez olur. Bu yüzden büyü nasıl isterse kişi de o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kısa zaman içerisinde artık kişi tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket eder. Kişi tamamen sizi düşünmeye başlar sizinle ilgili rüyalar görürü artık siz olmadan bir hayat düşünemez olur. Kısa zaman da size gelerek kişi duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini ve size aşık olmasını sağlayarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Her büyünün gücü birbirinden farklıdır. Bir büyünün tesir süresini de büyünün gücü etkilemektedir. Büyü ne kadar güçlü ise tesir süresi de o kadar uzun olacaktır. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer alır bu yüzden bu büyü türü çok güçlüdür. Bu büyü yöntemini uyguladıktan kısa bir süre sonra mutlaka sonuç alırsınız. Fakat büyünün tesir süresine önem vermezseniz büyünün etkisi kişi üzerinden kalkar. Yani kişi kısa zaman içerisinde gene eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde artık kişi sizi sevmekten vazgeçecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için de mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumuz etkilerini kendi üzerinize çekersiniz. Böyle bir şeyin olmaması için gene büyüyü yaptırdığınız medyuma giderek yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Medyum büyüyü en başından itibaren yaparak tekrar yeniletilmesini sağlar. Bu şekilde büyü yenilenmiş olur ve gene kişi size aşık olacaktır. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz davranıyor ise kısa zaman içerisinde büyünün tüm etkisi bitecek demektir. Bu şekilde kişinin davranışlarını da kontrol ederek büyünün yapılmasını sağlayabilirsiniz. Karşı cinsi kendine aşık etme için kişilerin mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmeleri lazımdır. Büyünün tesir süresi biterse her şey eski haline geri döner.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk büyüsü iyi bir amaç için uyuglanan bir büyü türü olsa bile bizim dinimize göre büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tercih etmemelisiniz. Büyüden uzak durmalısınız. Mutlaka doğal yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da pek çok olumsuz durumla da karşı karşıya kalırsınız. Dinimize göre bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye jestler yaparak amacınıza ulaşamaya çalışmalısınız. Bu şekilde kişi sizi gerçek duygular ile sevecektir. Büyü yöntemi ise tamamen geçici bir yöntemdir. Bunun yerine mutlaka doğal yolları denemek sizin için daha iyi olacaktır. Biz bu büyü yöntemini sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Biz de bu yöntemi kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz.

Aşk Celbi Yaptırmak İşe Yarar mı?

Aşk celbi de kullanabileceğiniz yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemi tamamen rahmani bir yöntemdir ve dualar ile uygulanmaktadır. Bu yöntemin büyüde olduğu gibi herhangi bir zararı yoktur fakat kişiler mutlaka medyuma giderek gene işlemlerini gerçekleştirmelilerdir. Aksi taktirde bu kez siz işlemi yaptığınız da sonuç alamayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Aşk celbi yaptırıldıktan sonra 90 gün bekleme süresi vardır. Ancak bu sürenin sonucunda amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu süre yüzünden inanlar genelde celb yerine büyü tercih ederler ama celb için yenileme yapmanıza gerek yoktur. Etkileri ömür boyunca kişiler üzerinde görülmektedir. Büyü yerine celb yöntemini kullanmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın