Connect with us

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Published

on

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Büyüler insanların sürekli olarak eski yıllarda da günümüzde de kullanmayı tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin duygu ve düşüncelerini değiştirebilir ve yönlendirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Fakat büyülerin gücü büyük olduğu kadar tehlikeleri de büyüktür. Bu yüzden büyülerin yapımında kişilerin çok dikkatli olması gerekir ve işlemlerin mutlaka doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerini görmeye başlayacaksınızdır. Adet kanı büyüsü aşk için uygulanan oldukça güçlü ve tehlikeli bir büyü yöntemidir. İnsanlar bu tarz büyüleri kendileri yapmamalıdırlar. Genelde internetten okunan bilgilere göre insanlar büyü yöntemini denemektedirler. Fakat büyü yöntemini kullanırken medyumlar üç harflilerin gücünden yardım alırlar. Bu yüzden bu varlıklar size musallat olabilirler ve artık sürekli olarak sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Adet kanı büyüsü yapacaksanız eğer büyüden zarar görmemek için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyüden zarar görmeyeceksinizdir. Medyum büyüyü yaparken üç harflilerden yardım alır ve büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesini sağlar. Kısa sürede bu büyü ile amacınıza ulaşacaksınız ve sonuç alacaksınızdır.

Adet Kanı Büyüsü Yapımı

Adet kanı büyüsü yapımı oldukça zor bir büyüdür. Bu büyü yapımı için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kadının adet kanından da götürmeniz gerekmektedir. Bu kan bir şişe su içerisine konulur ve üzerine büyülü sözcükler okunur. Daha sonra üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra büyünün etkili olabilmesi için mutlaka büyü yaptıran kişinin bu suyu içmesi gerekmektedir. Büyü bu şekilde ancak etkisini göstermeye başlayacaktır. Adet kanı büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altında gireceği için size karşı duygular hissetmeye başlayacak ve kendini size yakın hissedecektir. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak baktığı her yer de sizin hayalinizi görecektir ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi kısa zaman içerisinde size gelerek duygularını açacaktır. Böylece sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyü yöntemi çok güçlü olduğu için kısa zaman içerisinde umduğunuz amaca ulaşacak ve sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Adet Kanı Büyüsü Tesir Süresi

Adet kanı büyüsü yapımı ile zor bir büyü olduğu için tesir süresi de oldukça uzun sürmektedir. Fakat bir gün mutlaka büyünün tesir süresi azalmaya başlayacaktır ve artık tamamen etkisi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekecektir. Büyünün yeniletilmesi için tüm işlemlerin yeniden tekrar edilmesi gerekmektedir. Bunun için kişiler kendileri hiçbir şekilde bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü etkisini göstermeye devam edecektir. Adet kanı büyüsü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Eğer büyü yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve eski davranışlarına geri dönecektir. Kişi artık sizi sevmediği anlar ve sizi terk edecektir. Ayrıca büyü etkisi bittiği için kişi üzerinde büyü olduğunu da anlayabilir. Bu yüzden de önlem alacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü zamanında yeniletilir ise kişi gene büyünün etkisi altına girer ve sizi terk etmeyecektir. Büyünün yeniletilmesi için kişinin size karşı olan davranışlarını da kontrol edebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kişi sizi terk edecek büyünün etkisi bitiyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyü tesiri bittiği gibi kişi sizi terk edecektir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü yapımı zor olan oldukça güçlü ve tehlikeli bir aşk büyüsüdür. Bu yüzden bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Medyum büyünün bozulması için mutlaka üç harflilerin yardımını alacaktır. Ancak bu varlıkların yardımı ile büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyünün gücü kişi üzerinden kalkacak ve kişi gene normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyü etkisini sürdürmeyeceği için her şey normale dönecektir. Büyünün gücü bu şekilde kişi üzerinden kaldırılacaktır. Adet kanı büyüsü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde büyüye dair bir şeyin farkına varmayacaktır. Üzerinde büyü olduğunu anlayamaz ve kişi artık normal bir insan gibi olacaktır. Sadece büyü kişinin enerjisini çektiği için kişinin ilk olarak kendini toparlaması gerekecektir. Ancak kişi enerjisini topladığında normal bir şekilde hayatını sürdürmeye devam edecektir.

Adet Kanı Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Adet kanı büyüsü yapmak ve yatırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Bu yöntemi kullanmak dinimizce çok büyük günahtır. İnsanlar büyü yöntemini kullandıklarında öldükten sonra dinimize göre cehennem ile cezalandırılacaklardır. Yaşarken de kişinin hiçbir işi düzgün gitmeyecek ve cehennem hayatı yaşayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü gibi zararlı günah yöntemleri ne amaçla olursa olsun kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ettiğinizde bu kez kişinin duyguları gerçek olacak ve sizi gerçekten sevecektir. Fakat Adet kanı büyüsü kullandığınızda kişi sizi gerçekten sevmez. Sadece büyü yüzünden seviyormuş gibi davranacaktır. Büyünün etkisi geçtiğinde de kişi olup bitenin farkına varır ve artık sizi sevmekten vazgeçecektir. Bu yüzden mutlaka doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca bu şekilde günaha da girmemiş olacaksınızdır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yönteminin tehlikeleri de çok büyüktür. Büyü yöntemini kullandığınızda bu tehlikelere de maruz kalacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için de büyü yönteminden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Adet Kanı Büyüsü Tehlikeli midir?

Adet kanı büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için aynı zamanda çok tehlikelidir de. Bu büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınızda büyünün yapımında kullanılan üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden de büyü yönteminden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmazsanız büyünün zararlarını da görmeyeceksinizdir. Adet kanı büyüsü yaptıracaksanız mutlaka kendiniz koruma altına almanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez hiçbir şekilde büyüden korunamazsınız. Bu koruma büyüsü sizi büyünün bütün etkilerinden ve tehlikelerinden koruyacaktır. Ancak bu şekilde üç harflilerin saldırısından da korunabilirsiniz. Sadece büyüyü sürekli olarak üzerinizde taşımanız şarttır.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending