Connect with us

Soğutma Büyüsü

Eski Kız Arkadaşım Benden Soğusun

Published

on

Severek hayatınıza aldığınız insanlar sizi her zaman mutlu etmezler. Bazı ilişkiler ayrıldıktan sonra bile sorun olmaya devam etmektedir. Tekrar barışmak için ya da başka sebepler için sürekli sizi rahatsız edebilirler. Bu durum ilerledikçe can sıkıcı bir hal almaya başlamaktadır. Bu durumu hem kadınlar hem de erkekler yaşayabilmektedir. Böyle bir durumda sorun çıkaran kişi için soğutma büyüsü yapılabilmektedir. Soğutma büyüsü yaptırarak sizi rahatsız eden kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkündür. Siz de eski kız arkadaşım benden soğusun diyorsanız soğutma büyüsü yöntemini kullanabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski kız arkadaşım benden soğusun diyen ve başka sebeplerle soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri bu büyünün nasıl yapıldığıdır. Soğutma büyüsü yapı itibariyle oldukça etkili bir büyüdür. Bu büyünün yapımı da oldukça zordur. Büyü işleminin yapılması için alanında uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir. Yapımı zor bir büyü olduğu için bir medyumun yapması sizin için daha iyi olacaktır. Eski kız arkadaşım benden soğusun diyorsanız bu büyüyü bir medyuma yaptırarak çözüm yoluna gidebilirsiniz. Uzaklaştırmak istediğiniz insana soğutma büyüsü işlemini yaptırdıktan sonra zaman içinde sizinle irtibatını kesecektir. Soğutma büyüsü yaptırmak için medyum seçiminde de dikkatli olmalısınız. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlardan uzak durmalısınız. Ayrıca büyü işlemini tek başınıza yapmamalısınız. Yapımı oldukça zor olduğu için büyü sırasında tehlikeye girme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple büyüyü bir medyum yapmalıdır. Medyum gerekli işlemleri tamamladıktan sonra kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Eski kız arkadaşım benden soğusun diyen ve bu amaçla soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında büyünün etkileri de gelmektedir. Soğutma büyüsü yapılan kişi kısa süre içinde büyünün tesiri altına girmeye başlar. Büyünün etkisiyle birlikte sizden uzaklaşmaya ve aramamaya başlar. Zaman içinde sizi rahatsız etmekten kaçmaya başlayacaktır. İlerleyen zamanlarda sizden nefret edip görmemek için ne gerekiyorsa yapmaya başlayacaktır. Sizi rahatsız ettiği konular teker teker azalmaya başlayacaktır. Böylece eski kız arkadaşınız sizin için rahatsız edici biri olmayacaktır. Siz de ondan ayrı kendi hayatınıza yönelebileceksiniz.

Soğutma Büyüsü Tesir Süresi

Eski kız arkadaşım benden soğusun diyen ve diğer sebeplerle soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında büyünün tesir süresi de gelmektedir. Soğutma büyüsünün tesir süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Medyum soğutma büyüsünü tamamladıktan sonra iki hafta içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Etkilerini göstermeye başladıktan sonra kalacağı süre tamamen kişiye bağlıdır. Bu durumu etkileyen çeşitli faktörler vardır. Bu faktörlerin başında soğutma büyüsü yapılan kişinin manevi gücü gelmektedir. Büyü işlemini yapan medyum da bu tesir süresinde çok önemlidir. Uygulanan ritüel ve işlemler büyü yapılan kişide ne kadar süre kalacağını etkileyen diğer faktördür. Büyü işlemini yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bu etkenleri de düşünüp ona göre karar vermeniz gerekir. Büyü işlemi tamamlandıktan sonra iki hafta içinde etkisini göstermeye başlayacak ve kişiye göre de belli bir zaman tesir edecektir.

Soğutma Celbi

Eski kız arkadaşım benden soğusun diyen ve başka sebepler için soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yaptırarak riske girmek istemiyor ise soğutma celbi yaptırmaktadır. Büyü işlemi yapısı itibariyle riskli bir işlemdir. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Büyü işlemi yaptırarak günaha girmek istemiyorsanız soğutma celbi işlemi yaptırabilirsiniz. Soğutma büyüsü işlemi havas ilmi ve uygulamalrı içerisinde olup zararı olmayan bir işlemdir. Celb işleminin yapılması oldukça kolaydır. Büyü işlemi gibi risk barındırmamaktadır. Büyü işleminin yerine gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Soğutma celbi işlemini kullanarak sizden uzaklaşmasını istediğiniz insanı kendinizden soğutabilirsiniz. Celb uygulamasını yaptırarak hem kendinize hem de sizden soğumasını istediğiniz kişiye zarar vermemiş olursunuz. Bu konuya yaşanan bir örnek vermemiz mümkündür. Çocukluk arkadaşım iş yerinde tanıştığı bir kızla görüşmeye başladı. İkisi de birbirinden hoşlanıyordu. Kısa bir süre sonra görüşmelerinin adını koymaya karar verdiler. Bir süre her şey çok normal gitti. Arkadaşım her şeyden memnun hayatına devam ediyordu. Daha sonra kzı arkadaşının onu çok sıkmaya başladığını ve bu durumun rahatsızlık vermeye başladığını söyledi. Bu durumu onunla konuşsa da faydası olmadı. Zaman geçtikçe sürekli bunaltmaya ve hayatını zehir etmeye başladı. Arkadaşım bu durumdan çok etkilenmeye başlamıştı. Nereye gitse sürekli arayarak bunaltmaya devam ediyordu. Bu durum fazla sürmeden arkadaşım ayrılma kararı aldı. Kısa süre içinde kız arkadaşıyla konuşarak bitirmek istediğini söyledi. İlk başta kabul edip uzaklaşsa da daha sonra telefonla arayıp, mesaj atıp rahatsız etmeye başladı. Arkadaşım belki uzaklaşır diye çok sabretti. Her seferinde nazikçe olmaması gerektiğini anlatıyordu. Her ne kadar konuşup anlatmaya çalışsa da kzı arkadaşı rahatsız etmeye devam etti. Başka birinden duyduğu soğutma celbi işlemini yaptırmaya karar verdi. Büyü işlemi gibi olmadığı için riskli de olmayacaktı. Hemen soğutma celbi işlemini yaptırdı. Celb işleminden sonra kız arkadaşı arayıp sormayı kesti. Rahatsız edici mesajlar gelmemeye başladı. Böylece arkadaşım huzurlu bir şekilde hayatına devam etti. Siz de eski kız arkadaşım benden soğusun diyorsanız gönül rahatlığı ile soğutma celbi işlemini yaptırabilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending