Connect with us

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Published

on

Sabun büyüsü halk arasında ölüm büyüsü olarak ta bilinmektedir. Bazı kişiler sabun büyüsüne erime büyüsü de demektedir. Sabun büyüsü kara büyüler ardında yer almaktadır. Sabun büyüsü kesinlikle kişilere kötü amaçlı olarak yapılmış ve yapılmaktadır. Sabun büyüsü aynı zamanda en tehlikeli büyüler adasında neredeyse en baş sırada yer almaktadır. Sabun büyüsü kesinlikle iyi bir niyetli büyü değildir.

Sabun büyüsü kişilerin tak başlarına yapabilecekleri bir büyü değildir. Sabun büyüsü yapımında kesinlikle yardım alınmadır. Uzak durulması gerek bir büyüdür. Sabun büyüsü yapan ve yaptıran kişiler tehlikeli kişilerdir. Günümüzde sabun büyüsü maalesef hala cahil insanlar tarafından yapılmakta ve yaptırılmakta olan bir büyüdür. Sabun büyüsü yapmak ve yaptırmak gerçekten çok zordur. Bu sebeple sabun büyüsü yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Sabun büyüsü yaptırdığınızda eğer yapan kişi yanlış bir yol izlemiş hatalar yapmış ise büyü tutmaz. Sabun büyüsünün en tehlikeli yanı ise sabun büyüsünün ters tepme özelliği vardır. Sabun büyüsü yaptırdığınız kişiye tutmazsa size dönebilir. Bu sebepten dolayı kesinlikle sabun büyüsü yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Sabun büyüsü en geç tesir gösteren büyü türeleri arasında yer alır. Sabun büyüsü yaptırmak ve yapmak istiyorsanız çok sabırlı olmanız gerekmektedir. Çünkü sabun büyüsü tesirini altı yılda anca gösterdiği bilinmektedir. Halk arasında erime büyüsü olarak adlandırılmasının bir sebebi de budur. Sabun büyüsü yapılan kişilerin altı yıl içinde yavaş yavaş erdikleri gözlenmektedir.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişiler günümüz de maalesef hala oluyor. Ne yazık ki sabun büyüsü yaptırarak karşılarındaki kişileri öldürmek istedikleri gözlenmektedir. Fakat sabun büyüsü büyüler arasındaki en zor büyüdür. Yukarıda ki paragrafta bahsettiğimiz gibi bazı insanlar tarafından ölüm büyüsü olarak adlandırılıp anılırken bazı insanlar tarafından erime büyüsü olarak adlandırılıp anılmaktadır. Sabun büyüsüne erime büyüsü denmesinin nedeni ise sabun büyüsü yapılan veya yaptırılan kişilerin zaman içerisinde tıpkı bir sabun gibi erimeyerek, hastalanarak, kilo vererek ölmesi beklenmektedir. Sabun büyüsüne ölüm büyüsü denemesinin nedeni ise sabun büyüsü yaptırılacak olan kişinin kesinlikle ölecek olmasına olan inançlarıdır. Sabun büyüsü yani ölüm ve erime büyüsü kesinlikle en tehlikeli büyüdür. Bu yüzden çevrenizdeki insanların böyle bir hataya düşmesine izin vermeyiniz, onları uyarıp bu yanlıştan döndürmeye çalışınız. Çünkü sabun büyüsü yapılırken bir yanlış dahi olsa kesinlikle tutmayan ve geri dönüşü olmayan bir büyüdür.

Sabun büyüsü yaptıran kişiler genel olarak sevmediği ve ölmesini istediği kişilere yaptırılır. Fakat gözden kaçırdıkları bir nokta vardır.  Sabun büyüsünü günümüzde çok az sabun büyüsü hakkında bilgi sahibi kişiler vardır. Bu sebepten dolayı günümüz de hala yapılmakta olsa dahi çok az insan tarafından yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Sabun büyüsü neredeyse en zor yapılan bir büyü olduğu için maliyeti en yüksek büyüler arasında yer almaktadır. Sabun büyüsünün az yapılma sebeplerinden bir tanesi maaliyetinin fazla olmasıdır. Sabun büyüsü yapımın zor, maliyetinin yüksek olması yanı sıra gerçekten çok uzun yıllar içerisinde tesir gösteren ve bu uzun yıllar içerisinde sabun büyüsü yapan, yaptıran ve yapılan kişilerin maalesef hiç iyi günler yaşamadığı görülmektedir. Sabun büyüsü yaptırmadan önce iyice düşünmenizi öneriyoruz. Zira bu gün sabun büyüsü yaptırdığınız ölmesini istediğiniz kişiler ile yarın barışabilir, dost olabilirsiniz. Sabun büyüsünü genel olarak sabun büyüsü yaptırıp ölmesini bekleri kişiler ölünce kendilerine mal ve miras gibi dünya malları için yaptırıldığı gözlenmektedir. Ne yazık ki dünya malı dünyada kalır.

Sabun büyüsü Tehlikeli midir?

Sabun büyüsü de diğer büyüler gibi tehlikelidir. Hatta sabun büyüsü nerdeyse büyüler arasındaki en tehlikeli büyü sayılmaktadır. Sabun büyüsü yaptıran kişilerin gerçekten oturup sakince ve doğru bir şekilde düşünmesi gerekmektedir. Çünkü sabun büyüsü yaptırılmaya başlandığı zaman maalesef geri dönme ve vazgeçme şansınız kalmaz. Aynı zamanda hem vazgeçemediğiniz gibi büyünün size dönmesi de olabilecek bir durumdur. Sabun büyüsü yaptırdığınız zaman mutlaka birisi ölür. Fakat bu sabun büyüsü yaptırdığınız kişinin kesin öleceği anlamına gelmemektedir. Bu kişi sizde olabilirsiniz ve bu sabun büyüsü yapımında yardım aldığınız medyum, sabun büyüsü hakkındaki bilgili kişide olabilir. Geçtiğimiz günlerde sabun büyüsü hakkında bilgili kişilerin ve medyumların sabun büyüsü yaptıktan sonra öldükleri görülmüştür. Bu sebepten dolayı sabun büyüsü hakkında bilgi sahibi kişileri bulmanız oldukça zor olacaktır. Bulduğunuz zaman bile gerçekten sabun büyüsü hakkında doğru bilgilere sahip olması oldukça önemlidir. Bulduğunuz medyum, sabun büyüsü hakkında bilgili kişi eğer ki sabun büyüsü yapımında yanlış tek bir şey dahi yaparsa büyü asla tutmaz. Sabun büyüsü yanlış yapıldığında tutmadığı gibi de sizin için gerçekten kötü sonuçlar doğurabiltedir.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Maalesef sabun büyüsünü bozmanın bir yolu yoktur. Eğer sabun büyüsü yani ölüm büyüsünün olduğunu fark ettiğiniz bir kişi varsa o kişiye dikkat edilmelidir. Bol bol dua edilmeli ve kesinlikle Allah tan ümit kesilmemelidir. Sabun büyüsü yapan, yaptıran ve yapılılan bu üç kişiden birini öldürmektedir. Sabun büyüsü en kuvvetli büyü olarak bilinir ama maalesef sabun büyüsü bozdurmanın bir yolu yoktur. Sabun büyüsü yapılmış ise o kişiye iyi bakmalı iyi beslemeli ve bol bol dua okumalısınız. Eğer sabun büyüsü yaptırılan kişiye kimin sabun büyüsünü yaptırdığını biliyorsanız diğer sabun büyüsü yaptıran kişilerden bira daha fazla sansınız olabilir. Bunun sebebi ise her büyü bilindikten sonra az da olsa tesirini kaybetmektedir. Sabun büyüsü de bunlar arasında yer almaktadır. Fakat sabun büyüsü yaptırdığını düşündüğünüz kişinin doğru tahmin olması gerekir. Aksi takdirde günahsız bir insanın da günahını almış olursunuz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending