Connect with us

Şeker Büyüsü

Şeker Büyüsü

Published

on

Şekerle Yapılan Büyüler

Büyü yöntemleri çok eski zamanlardan bu yana insanların kullanmayı tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntem genelde insanların aşık oldukları kişinin de kendisini sevmesi için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemi uyguladıktan sonra kısa süre içerisinde büyü etkilerini gösterecektir ve kişi de size aşık olacaktır. Büyü yöntemini uyguladığınızda artık kişi tamamen büyünün etkisi altına girecek ve bu şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyülerin çoğu aşk için uygulanmaktadır. Bu yüzden çok sayıda aşk büyüsü vardır. Şeker büyüsü de aşk için uygulanan yedirilerek yapılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yedirilerek yapıldığı için gücü de diğer büyülere göre çok daha büyüktür ve hızlı bir şekilde kişiler üzerine etki eder. Bu şekilde kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişiye ulaşacak ve onunla birlikte olacaksınızdır. Şeker büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür. Bu yüzden insanlar bu büyü yöntemini kendisi yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz gücünü kendi üzerinize çekeceksinizdir. Böyle bir durumla karşılaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylece siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeyeceksinizdir.

Şeker Büyüsü Yapımı

Şeker büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde, medyum bir kase içerisinde şeker üzerine büyülü aşk sözcüklerini okur. Daha sonra bu şeker bir şişe su içerisinde güzelce eritilir. Ancak bu şekilde büyü hazır edilmiş olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu suyu kişinin içmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişi de büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Özellikle bu büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi bu varlıklarında etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Şeker büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa zaman içerisinde size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır.  Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Bu varlıkların verdiği vesveselere göre kişi hareket etmeye başlar. Bu yüzden kişi kısa süre içerisinde size karşı duygular hissedecek ve sürekli olarak sizi düşünecektir. Artık sürekli olarak sizinle birlikte olmak isteyecektir. Kişi artık size gelerek duygularını belli edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi de büyü yüzünden size aşık olacaktır. Fakat büyünün tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyü tesir süresi biter ise kişi de normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermelisiniz ve kısa sürede büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Şeker Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir.  Büyünün tesir süresi bittiğinde artık kişi de büyünün etkisinden kurtulacağı  için normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün zamanında yenilenmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü zamanında yeniletildiğinde etkileri kişi üzerinde sürmeye başlayacaktır. Eğer kişi büyünün etkisi altından çıkar ise üzerinde büyü olduğunu da anlayabilir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Bunun için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyüyü en başından itibaren tekrar edecektir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde etkisinin devam etmesini sağlayacaksınızdır. Büyünün yenilenmesi gerektiğini kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa sürede büyünün etkisi geçecek demektir. Bu şekilde kişinin davranışlarını kontrol ederek de büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Şeker büyüsü yeniletilme işlemlerini de siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Şeker Büyüsü Yapmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yöntemlerini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Bu yöntemleri insanlar kendi çıkarları için kullanmaktadır. Bu yüzden bu yöntemleri kullanan kişiler mutlaka bir gün cezalandırılacaklardır. Bu dünya da cehennem hayatı yaşayacaklardır ve öldükten sonra da cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı asala tercih etmemelisiniz. Mutlaka Şeker büyüsü gibi bir yöntem kullanmak yerine doğal yolları kullanmayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde günaha girmemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişi sizi sadece büyünün etkisinden olduğu için sevecektir. Bu kişinin gerçek duyguları değildir. Bu yüzden büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka doğal yolları denemelisiniz. Doğal yollar ile kişi sizi sevdiğinde gerçekten yanınızda olacak ve sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden de sizi bırakmayacaktır. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır. Şeker büyüsü gibi bir yöntemi kullandığınızda kişinin istemediği şekilde hayatının değişmesine sebep olacaksınızdır. Bu yüzden de Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu da en büyük günahlardan biridir. Böyle bir yöntemden kesinlikle uzak durmalısınız. Bizler böyle bir yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Böyle bir yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yolları denemek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Şeker Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemleri kesinlikle çok güçlü ve aynı zamanda çok tehlikelilerdir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine farklı şekillerde amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka büyü tehlikeler ile karşılaşacaklardır. Büyü genelde üç harflilerin yardımı ile yapılır. Bu yüzden bu varlıklar insanlara musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine kesinlikle doğal yolları tercih etmelisiniz. Ayrıca büyü belli bir süre sonra sizi de etkisi altına almaya başlayacaktır. Bu yüzden büyüden sizde etkileneceğiniz için tesirine kapılıp istemediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Büyünün etkilerinden ve üç harflilerde korunmak için kendinize koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bunun için de mutlaka büyüyü yaptırmadan önce medyuma gitmelisiniz. Medyum büyü yapılmadan önce sizin üzerinize bir koruma tılsımı yazar. Bu tılsımı mutlaka sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaksınızdır. Aksi taktirde bu tılsımı üzerinizden çıkarttığınız anda sizde büyüden etkilenmeye başlarsınız ve üç harfliler sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden tılsımı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeye özen göstermelisiniz. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.

Şeker Büyüsüne Ek Büyüler

Büyülerin gücünü arttırabilmek için belli bir süre sonra ek büyüler yapılmaktadır. Bu ek büyüler mutlaka ana büyünün yapım amacın uygun olmalıdır. Ana büyü aşk için uygulanıyor ise ek büyüler kolay aşk büyüleri olmalıdır. Şeker büyüsü ek büyüsü olarak bağlama büyülerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde büyünün tesir süresinin daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayacaksınızdır. Ayrıca bu ek büyüler sayesinde de sürekli olarak büyüyü yenilemeye de ihtiyacınız kalmayacaktır. Bu ek büyüler ne kadar kolay büyüler olsa da gene mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler hiçbir şekilde kendileri büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde iki büyünün de olumsuz yönlerini kendi üzerinize çekeceksinizdir. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu ek büyüler aynı zamanda büyünün bozulmasını da zorlaştırmaktadır. Bu şekilde büyünün gücünü iki katına çıkartmış olursunuz. Bu yüzden ek büyüler kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending