Connect with us

Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü

Published

on

Büyüler islam dininde yaygın olarak uygulanabildiği gibi diğer tüm dinlerde de uygulanan ilmi çalışmalardır. Dinimizde yapılmaması gerektiği kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim’de açıkça anlatılmaktadır. Hatta büyülerden korunmak ve kurtulmak için bazı surelerin ayetlerinde geçmektedir. Özellikle de büyüye maruz kalan veya büyüye maruz kalmaktan çekinen insanların sıklıkla araştırdığı konulardan birisidir. Diğer din kitaplarında da büyülere yer verilmekte aynı şekilde yapılmaması gerektiği anlatılmaktadır. Fakat günümüzde birçok kötü niyetli insan bu ilmi çalışmaları yaptırarak insanlara zarar vermeye çalışmaktadırlar. Büyüler sadece insanlara zarar verebilmek için değil aynı şekilde iyi niyetle de yapılabilmektedir. Mesela; evli bir çift boşanmak üzereyken büyü ile yeniden birbirlerine bağlı bir insan haline gelebilmektedir. Bu yazımızda sizlere soğan büyüsü hakkında detaylar aktaracağız. Ancak soğan büyüsü yapan bir medyum olmadığımız için bakımı, yapılması ve bozulması hakkında bir çalışma içerisinde asla değiliz. Bu nedenle bizlerden soğan büyüsü ve diğer büyülerin çalışmaları için taleplerde bulunmayınız.

Soğan Büyüsü Nedir?

Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki; soğan büyüsü çok eski bir geçmişe sahiptir. Kadim büyü kitaplarında adından sıklıkla söz ettiren soğan büyüsü kitaplarda çok büyük bir yere sahiptir. Çünkü amacı ve niyeti tamamen aşk üzerine olan bir büyü çeşidi olmasıdır. Kısacası soğan büyüsü ile aşık etme işlemleri yapılabilmektedir. Ancak soğan büyüsü basit birkaç adımda yapılabilecek bir büyü çalışması değildir. Bu kapsamda iyi bir medyum, işinde ehil olan bir medyuma yaptırılması çok önemlidir. Dini bütünlüğe sahip olmayan kişilerin soğan büyüsü yapması veya yapmaya teşebbüs etmesi demek ruhsal bir sıkıntı içerisine gireceği anlamına da gelebilmektedir.

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğan büyüsünün nasıl yapılacağına dair anlatım tamamen internet sitelerinden edinilmiş kaynak bilgilerden ibarettir. Ancak anlatıma baktığımız zaman çok basit bir şekilde yapılacak gibi görülse de aslında yapılması çok zor olan büyüdür. Kuru soğan ile yapılabilmektedir. Soğan alınır ve kabukları soyulduktan sonra içerisinden ‘’ soğan cücüğü ‘’ diye bildiğimiz kökü çıkarılarak ıslak bir beyaz mendil içerisine sarılır. Bu mendilin üzerine öncesinde aşık edilecek olan kişilerin isimleri yazılır. Son işlem olarak siyah renkli bir saksı içerisine gömülür. Buraya kadar basit olduğu gözlerden kaçmıyor ancak okunacak olan dua ve tılsımlı sözcükler vardır. Islak mendile sarılmasından tutun da okunacak olan dualara kadar medyum nezdinde yapılması gerekir. Her işlem belirli gün aralıklarında, belirli dakikalarda yapılmaktadır. İşlemleri yaparken mutlaka tılsımlı sözcüklere ihtiyaç duyulur. Son işlem olarak da medyumun size vereceği duaları belirli zaman aralıklarında okumanız gerekmektedir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending