Connect with us

Yüzük Büyüsü

Yüzük Büyüsü

blank

Published

on

Yüzük Büyüsü Ne İşe Yarar?

Büyü yöntemini pek çok farklı amaç için kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyünün gücü oldukça büyüktür bu yüzden de amacınız ne olursa olsun kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü yönteminin genelde insanlar sevip de kavuşamadıkları sevdikleri için kullanırlar. Büyü yöntemini uyguladıktan sonra artık sevdiğiniz kişi de sizi sevecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Sadece büyünün yapım işleminde çok dikkatli olmanız ve kendiniz büyüyü uygulamaya kalkmamalısınız. İnsanlar internetten oldukları bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya kalkarlar. Fakat yanlış bir uygulamada bulunursanız kısa süre içerisinde büyü sizi olumsuz şekilde sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyü yönteminin tehlikelerinden uzak  durmak için kendiniz uygulamaya yapmaya kalkmamalısınız. Yüzük büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde kendiniz büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaksınızdır. Bu büyü de insanların aşk için kullandıkları büyü türlerinden biridir ve üç harfliler ile birlikte yapıldığı için çok daha tehlikeli olabilmektedir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Yüzük Büyüsü Yapımı

Yüzük büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde büyünün yapımı için bir gümüş yüzük kullanılır. Bu gümüş yüzük üzerine medyum büyülü aşk sözcülerini okur ve daha sonra bu yüzüğün üzerine üç harflilerin enerjisi kullanılarak büyü yapılır tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka yüzüğü kişinin takması gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeyecektir. Büyü etkisini kısa zamanda kişinin üzerinde göstermeye başlayacaktır. Yüzük büyüsü etkisi ile kişi kısa zaman içerisinde size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Kişi gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve hep sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Bu yüzden kişi de tamamen sizi yanında ister ve gece rüyalarında bile sizi görecektir. Büyünün etkisi ile kişi tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Kişi kısa süre içerisinde size gelerek duygularını açacaktır.

Yüzük Büyüsü Etkileri

Yüzük büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi tamamen farklı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Giderek büyü yüzünden kişi çevresindeki insanlardan uzaklaşmaya başlayacak ve bireyselleşecektir. Bu yüzden de giderek içine kapanacaktır. Ayrıca büyü kişinin enerjisini de çekmeye başlayacağı için sürekli olarak kişi üzerinde bir uyku modu olacaktır. Bu şekilde kişi tamamen büyünün etkisi altına girdiğinde artık sadece sizinle ilgili şeyleri düşünmeye başlayacak ve kişinin gözü sizden başkasını göremez hale gelecektir. Yüzük büyüsü belirtileri bu şekildedir. Kişi artık iradesini hiçbir şekilde kullanamadığı için kısa süre içerisinde büyü ne isterse yapacak konuma gelecektir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerini görebilirsiniz.

Yüzük Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Yüzük büyüsü tesir süresi güçlü olan bir büyüdür. Yaklaşık olarak üç ay boyunca bu tesir süresi sürecektir fakat tesir süresi bitmeye başladığında kişi gene normal hayatına geri dönecek ve büyünün tesirinden çıkacağı için sizi terk edecektir. Böyle bir durumun yaşanamaması için mutlaka medyuma giderek büyünün tazelenmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün yenilenmesi için siz kendiniz herhangi bir işlem yapmamamlasınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınız ve üç harflilerin saldırısına uğrayacaksınızdır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha güvenli olacaktır. Büyü yenilenmesi için medyum gene aynı gümüş yüzük üzerine büyüyü yapacaktır. Bu şekilde büyü yenilendikten sonra kişinin gene bu yüzüğü takması ya da taşıması gerekir. Ancak bu şekilde büyü gene etkilerini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Büyülerin yeniletilmesi çok önemlidir. Eğer büyüler yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için üzerinde büyü olduğunu anlayabilir ve önlem alabilir. Bu yüzden Yüzük büyüsü yeniletilmesi için mutlaka tesir süresi bitmeden önce işlem yaptırmanız şarttır. Ancak bu şekilde büyü gene kişi üzerinde etkilerini sürdürmeye devam edecektir. Kişi gene bu büyünün etkisi altına gireceği için gene gözü sizden bir başkasını görmeyecek ve sizin yanınızda olacaktır. Bu yüzden büyülerin yeniletilmesi işlemi çok önemlidir ve sürekli olarak büyülerin tesir süresini kontrol etmelisiniz. Büyünün bitmek üzere olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk ve olumsuz davranmaya başladı ise kısa zaman içerisinde büyünün bütün etkisi ortadan kaybolacaktır. Mutlaka hemen büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Yüzük Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yüzük büyüsünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bu büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Büyüden etkilenmemek için büyünün bozulması için medyuma gitmeniz şarttır. Medyuma gittiğinizde büyülü yüzük üzerindeki büyünün bozulması için üç harfliler kullanılır. Bu varlıklar ancak büyünün etkisini yüzük üzerinden çıkaracaklardır. Büyü bu şekilde bozulduktan kısa bir süre geçtikten sonra kişi tamamen büyünün etkisinden kurtulacaktır. Yüzük büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kişi anında büyünün etkisinden kurtulamaz. Önce kişinin büyünün etkisinden çıkması için enerjisini toparlaması gerekmektedir. Büyü kişinin enerjisini çektiği için kişi yorgun düşecektir. Bu yüzden önce kişinin kendini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini toparladıktan sonra büyünün etkisi altından çıkacaktır ve artık kişi büyüden kurtulduğu için sizi de sevmediğini anlayacak ve terk edecektir. Kişi büyünün etkisinde çıktıktan sonra büyü ile ilgili herhangi bir şeyi hatırlamaz. Bu yüzden de üzerinde büyü olup olmadığın anlamayacaktır. Bu şekilde yüzük büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Yüzük Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şey olmaması için amacınız iyi bile olsa büyüden uzak durmalısınız. Dinimizde insanlar sürekli olarak ayetler ile büyü hakkında uyarılmışladır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişinin kaderini değiştirmiş olursunuz. Bu yüzden de çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi elde etmeye çalışmalısınız. BU şekilde kişi sizi gerçekten sevmiş olacak ve gerçekten yanınızda olacaktır. Fakat büyü yöntemini kullandığınızda kişi büyünün tesiri bittiğinde sizi terk edecektir. Bu yüzden Yüzük büyüsü kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu büyü yöntemini kullandığınızda bu hayatta da hiçbir işiniz yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı size asla tavsiye etmiyoruz ve bizler de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Ayrıca büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a şirk koşmuş sayılırlar. Bu yüzden bu kişiler dinden çıkmış olacaklardır. Aynı zamanda büyü yönteminin kullandığınızda pek çok olumsuz durum ile de karşılaşacaksınızdır. Üç harfliler size musallat olacaktır ve hayatınızı mahvedeceklerdir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending